Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové

21. 1. 2018
Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové
Jak na tom budete v práci a s penězi v roce 2018? Numeroložka Lenka Suchardová vám odhalí pracovní úspěchy i rizika v letošním roce. Co přináší číslo letošního roku v zaměstnání a podnikání? Přikutálí se peníze, nebo hrozí nouze?

Kariéra

Když sečteme číslice, které tvoří letopočet 2018 (2 + 0 + 1 + 8), vyjde nám číslo jedenáct. Když podle stejného klíče sečteme jedna a jedna z jedenáctky, výsledkem je číslo dva. To je číslo letošního roku. Co nám říká o sféře financí a práce?

V tomto roce nás čeká mnoho práce, ale to neznamená, že kvůli ní musíme zapomínat na vztahy a ohledy. Dvojka je číslo citlivé a něžné, nepatří k ní lopata, sbíječka, ale naopak nabízí pohlazení jemné ruky.

Práce začíná nejdříve u nás samotných a vnější události budou jen odrazem toho, co se děje v nás. Protože jsme zahlceni informacemi, vědomostmi, zkušenostmi, výchovnými omezeními, stereotypními způsoby atd., je nutné se jimi nenechat nadále ovlivňovat. Zkoumejme, kdo v tuto současnou chvíli jsme, co nás příjemně naplní a co nám navíc vydrží dlouhou dobu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po vyčerpávajícím týdnu zatoužíte po odpočinku a činnostech, které lze dělat s kamarády. Když si vyrazíte za sportem, vrátíte se domů jako znovuzrození. Zaměřte se také na výchovu dětí.…