Kate a William slaví 10. výročí svatby: Nejkrásnější fotky královského páru

29. 4. 2021
Dnes 29. dubna 2021 je to přesně deset let, co si své ano řekli britský princ William a vévodkyně Kate. Následník trůnu potkal svoji vyvolenou Kate Middleton na Univerzitě St Andrews ve Skotsku a dokázal, že láska hory přenáší, protože si ji vzal i bez ohledu na její „neurozený“ stav. Dnes mají tři děti a stále spokojené manželství. Podívejte se na jejich nejhezčí fotky a připomeňte si zajímavosti ze svatby! Tu najdete také na videu v úvodu článku.

Skryté poselství

Svatební kytice, kterou měla Kate při obřadu, skrývala tajný vzkaz nastávajícímu manželovi. Pugét květin, jež nevěsta třímala v ruce, totiž obsahoval konvalinky, hyacinty, myrtu a také květinu zvanou hvozdík bradatý, které se v angličtině říká sweet William neboli sladký William. Romantické, že? Mimochodem, celá květinová výzdoba na královské svatbě stála přes 800 tisíc dolarů. Podívejte se na jejich svatbu také na videu v úvodu článku. 

Úvodní foto: Profimedia

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nové známosti dáváte stále šanci, protože jste do ní zamilovaní. V hloubi duše však cítíte, že jsou vaše dny sečteny. Protistrana věnuje spoustu času svým koníčkům a vy na ni marně čekáte.…