Kate Middleton slaví 40: Prohlédněte si její fotky od holčičky a slečny doposud

Dnes je to přesně 40 let, co na svět přišla Její královská Výsost vévodkyně z Cambridge, manželka prince Williama, vlastním jménem Catherine Elizabeth Middleton. Žena, která po boku svého manžela jednou usedne na královský trůn, se narodila 9. února 1982. Jak vypadala jako malá a jako teenagerka? Mrkněte na fotky v úvodu článku i ve videu.

Malá oslava

Kdekdo by asi očekával, že tak významné jubileum si v královské rodině zaslouží velké oslavy, vévodkyně Kate se ale údajně rozhodla být skromná a jít příkladem veřejnosti. S ohledem na covidová opatření proto neplánuje velké oslavy, které by podporovaly setkávání lidí ve velkém počtu.

Stejně jako loni proto Kate hodlá oslavit své narozeniny především v kruhu rodinném, a to se svým manželem princem Williamem a jejich třemi dětmi: s princi Georgem a Louisem a princeznou Charlotte.

Klepněte pro větší obrázek

Jak šel čas s vévodkyní Kate? Podívejte se na video a mrkněte i do galerie v úvodu článku. Řekli byste, že tahle rozevlátá slečna je budoucí královna? Poznali byste ji zamlada na ulici?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Berani, měli byste se držet zkrátka a neutrácet. Při pohledu na bankovní účet zjistíte, že na tom nejste úplně ideálně. Pakliže chcete zabránit katastrofě, začněte šetřit. I když je…