Kate Mossová se silného kouření nevzdá ani v těhotenství

5. 4. 2002
Kate Mossová se silného kouření nevzdá ani v těhotenství
Skutečnost, že některé hollywoodské hvězdy se svých zlozvyků nevzdají často ani ve chvíli, kdy jim jde o život a kariéru, není žádným tajemstvím. Horší je to ale v případě, jakmile začnou ohrožovat životy ostatních.

Kate Mossová se silného kouření nevzdá ani v těhotenství

Skutečnost, že některé hollywoodské hvězdy se svých zlozvyků nevzdají často ani ve chvíli, kdy jim jde o život a kariéru, není žádným tajemstvím. Horší je to ale v případě, jakmile začnou ohrožovat životy ostatních. V politováníhodné situaci se díky ignoranci vlastní matky ocitlo doposud nenarozené dítě supermodelky Kate Mossové (28). Ta se i přes opakovaná doporučení ošetřujícího lékaře nehodlá vzdát kouření ani během těhotenství!

Herečka dokáže vykouřit i dvě až tři krabičky cigaret denně!
Pohledná bruneta vystavuje nebezpečí nejen sebe samotnou, ale především svého potomka, který se zničujícímu počínání lehkomyslné Mossové nemůže bránit. „Kate je ve třetím měsíci těhotenství a rozhodně to nevypadá, že by s kouřením hodlala přestat. Jediné, co mohu udělat, je pořádně jí domluvit. To je ale jako házení hrachu na zeď. Když si nedala poradit ani od doktora, tak mne rozhodně neposlechne,“ povzdechla si matka slavné modelky.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od přírody jste silní a vynalézaví a vydrží v podstatě cokoliv. Zatněte tedy zuby a makejte na sobě i v momentálním špatném rozpoložení. Především si dávejte pozor na to, co řeknete. Jedná…

Nejčtenější články

Doporučujeme