Kate rodí! Narodí se dítě ještě dnes, nebo až zítra?

23. 4. 2018
Další následník anglického trůnu bude brzy na světě. Nejočekávanější porod letošního roku začal. Vévodkyně Kate odjela již do porodnice.

Vévodkyně Kate spolu se svým manželem princem Wiliamem se již brzy stanou trojnásobnými rodiči. Kensingtonský palác na svém Twitteru potvrdil, že vévodkyně Kate je již v porodnici.

„Její výsost, vévodkyně z Cambridge byla přijata to porodnice St Mary’s Hospital v Paddingtonu v Londýně dnes brzo ráno v raném stadiu porodu," uvedl na sociální Kensingtonský palác.

Podle oficiálního vyjádření na Twitteru do porodnice s Kate odjel také nastávající tatínek a její manžel, princ William (35). „Vévodkyně z Kensingtonského paláce do nemocničního křídla Lindo Wing odjela autem. Doprovázel ji Vévoda z Cambridge,“ dodala královská rodina.

Jelikož Kate rodí už potřetí, lze očekávat, že příchod dítěte na svět bude spíše rychlý. Takový porod může trvat jen tři až pět hodin od prvních kontrakcí, klidně i méně. Samozřejmě, pokud se neobjeví nějaká komplikace - zdá se nicméně, že předchozí dva porody byly hladké a Vévodkyně Kate se z nich zotavila tak, že už po pár hodinách od příchodu miminka svět zdravila s potomkem a manželem své příznivce ze dveří porodnice s dokonalým účesem a make-upem.

Podívejte se na video, jak fit byla Kate pár hodin po posledním porodu. To lze jen obdivovat: 

 

 

 

 

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Polovina pracovního týdne je náročná. Máte dojem, že nic nejde podle vašich představ. Ani doma si neodpočinete, protože vás dostanou na kolena dohady s drahou polovičkou. Když chcete mít…

Nejčtenější články

Doporučujeme