Kateřina Brožová hraje ráda zlodušky!

10. 2. 2011
Kateřina Brožová hraje ráda zlodušky!
Herečka Kateřina Brožová (43) si opět střihne zápornou roli. Ostatně v poslední době se jako vzor všech ctností na jevištích, ani v televizi či filmu příliš často nevyskytuje.

Takže má docela solidní "záporňáckou" praxi.

V muzikálu Michala Davida Kat Mydlář (premiéra 24. února) představuje zpočátku hodnou ženštinu Žofii, která se ovšem záhy, kvůli okolnostem, přemění z beránka ve vlka s hodně ostrými tesáky.

"Nechci nic prozrazovat, jen malinko naznačím, v podstatě hraji vražedkyni a dost. Víc se dozvíte z představení. Nevím proč mne ale režiséři většinou obsazují do rolí záporaček, když já jsem mnohem víc romantička a něžná duše, než nějaký drsňák," nechala se Kateřina slyšet.

Jak ovšem z herecké praxe uvedla, kladné hrdinky nebývají vždy příliš v oblibě a diváci se více soustřeďují právě na opačné charaktery.

"Nevím, čím to je, ale přiznám se, že i já tyhle role mám raději. Jsou to mnohem složitější postavy, a to mne láká. Měla-li bych to krátce shrnout, tak hraji zlodušky docela ráda a s chutí," přiznala Brožová se smíchem.

ČTĚTE TAKÉ:
Milenka Mareše prohrála za půl hodiny šedesát tisíc!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Láska má u vás stále spíše praktický nádech, což je pro vás na druhé straně poněkud netypické. Merkur důsledně řídí vaše kroky a způsobuje, že jste přitahováni k dobře zabezpečeným…

Nejčtenější články

Články odjinud