Kateřina Brožová raději rybaří než flirtuje

25. 4. 2002
Kateřina Brožová raději rybaří než flirtuje
„Muži si musí neustále dokazovat, že jsou ti praví samci, respektive nadsamci. Neříkám, že mi vadí, když to mezi mužem a ženou zajiskří. Flirtování chápu jako nevinnou hru, která k životu patří. Nikoli ale jako snahu některých jedinců si neustále něco dokazovat,“ tvrdí herečka Hudebního divadla v Karlíně Kateřina Brožová.

Kateřina Brožová raději rybaří než flirtuje

„Muži si musí neustále dokazovat, že jsou ti praví samci, respektive nadsamci. Neříkám, že mi vadí, když to mezi mužem a ženou zajiskří. Flirtování chápu jako nevinnou hru, která k životu patří. Nikoli ale jako snahu některých jedinců si neustále něco dokazovat,“ tvrdí herečka Hudebního divadla v Karlíně Kateřina Brožová (34).

„Mám muže, do kterého jsem zamilovaná, a tím pádem nemohu flirtování brát vážně. Pro mě je podstatný jeden stálý partner, jemuž naprosto důvěřuji a který může důvěřovat mně. V jeho přítomnosti bych nikdy neflirtovala!“ dodává s rozhodností sobě vlastní žena, kterou příroda obdařila vysokou štíhlou postavou, hezkou tváří a ještě navíc hereckým talentem. Je atraktivní blondýnkou a patří k typu žen, kolem kterých bylo vždycky rušno. Navzdory tomu nebylo její jméno nikdy spojováno se žádným skandálem.
“Pro mě vždycky bylo tabu, když muž, který se mi líbil nebo kterému jsem se líbila já, měl rodinu. Vždycky se vžiji do situace ženy, které jiná žena odvádí muže. Pro mě jsou partnerský vztah a rodina na prvním místě.“

Mužem Kateřiny Brožové je podnikatel Zdeněk Toman. Nedávno se jim narodilo první dítě.
„Brali jsem se před pěti lety, před tím jsme spolu chodili tři a půl roku. Vdávala jsme se z čisté lásky… víte, já manželství nepovažuji za přežitek,“ dodává žena, která by mohla vizáží klidně konkurovat světovým modelkám. Ve své podstatě je ale spíš kliďas a ráda chodí na ryby.
„Ráda rybařím, chodím k vodě se svým tátou, ale jsem takový rybář, který rybičku pohladí a pustí zase pěkně zpátky.“

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se chcete v práci zviditelnit, podívejte se na svět pozitivníma očima. V tento den jste akční a prahnete po úspěchu. Pokud chcete povýšit, máte jedinečnou šanci na vítězství.…

Nejčtenější články

Doporučujeme