Kateřina Kornová na Dámě

6. 6. 2000
KornovaČtenářky a čtenáři Dámy mají na našich stránkách možnost zeptat se další známé osobnosti na to, co je zajímá. Tou je tentokrát Kateřina Kornová, modelka, herečka, zpěvačka, spolumajitelka kadeřnického salonu Portrait, matka dvou dětí, exmanželka Jiřího Korna.

Kateřina Kornová na Dámě

Klepněte pro větší obrázek Čtenářky a čtenáři Dámy mají na našich stránkách možnost zeptat se další známé osobnosti na to, co je zajímá. Tou je tentokrát Kateřina Kornová, modelka, herečka, zpěvačka, spolumajitelka kadeřnického salonu Portrait, matka dvou dětí, exmanželka Jiřího Korna. V posledních dnech Kateřina Kornová rozvířila hladinu společenského života, neboň se nechala vyfotit pro erotický časopis Leo ( foto1, foto2 a některé naleznete i na serveru  LEO).
Máte možnost se Kateřiny prostřednictvím Dámy na cokoli zeptat. Jak je u nás zvykem, tak Kateřina odmění nejlepší dotaz dvěma lístky na představení Dívčí válka.

Vaše jméno:
E-mail:
Otázka pro K Kornovou:

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše domácí zázemí a rodina zaslouží zvýšenou pozornost. Jinak se nemůžete divit, že se vám náhle spousta věcí vymkne z rukou. Pluto nad touto oblastí sedí už dlouhou dobu, jako ta žába na…

Nejčtenější články