Kateřina Kornová na Dámě

6. 6. 2000
KornovaČtenářky a čtenáři Dámy mají na našich stránkách možnost zeptat se další známé osobnosti na to, co je zajímá. Tou je tentokrát Kateřina Kornová, modelka, herečka, zpěvačka, spolumajitelka kadeřnického salonu Portrait, matka dvou dětí, exmanželka Jiřího Korna.

Kateřina Kornová na Dámě

Klepněte pro větší obrázek Čtenářky a čtenáři Dámy mají na našich stránkách možnost zeptat se další známé osobnosti na to, co je zajímá. Tou je tentokrát Kateřina Kornová, modelka, herečka, zpěvačka, spolumajitelka kadeřnického salonu Portrait, matka dvou dětí, exmanželka Jiřího Korna. V posledních dnech Kateřina Kornová rozvířila hladinu společenského života, neboň se nechala vyfotit pro erotický časopis Leo ( foto1, foto2 a některé naleznete i na serveru  LEO).
Máte možnost se Kateřiny prostřednictvím Dámy na cokoli zeptat. Jak je u nás zvykem, tak Kateřina odmění nejlepší dotaz dvěma lístky na představení Dívčí válka.

Vaše jméno:
E-mail:
Otázka pro K Kornovou:

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Během dnů volna se snažte nabrat nový dech, protože jste mentálně unavení. Nepodléhejte zbytečným stresům a nedělejte si problémy s příbuznými. Nemáte zrovna dobrou náladu, což by vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme