Kateřina Kornová na Dámě

6. 6. 2000
KornovaČtenářky a čtenáři Dámy mají na našich stránkách možnost zeptat se další známé osobnosti na to, co je zajímá. Tou je tentokrát Kateřina Kornová, modelka, herečka, zpěvačka, spolumajitelka kadeřnického salonu Portrait, matka dvou dětí, exmanželka Jiřího Korna.

Kateřina Kornová na Dámě

Klepněte pro větší obrázek Čtenářky a čtenáři Dámy mají na našich stránkách možnost zeptat se další známé osobnosti na to, co je zajímá. Tou je tentokrát Kateřina Kornová, modelka, herečka, zpěvačka, spolumajitelka kadeřnického salonu Portrait, matka dvou dětí, exmanželka Jiřího Korna. V posledních dnech Kateřina Kornová rozvířila hladinu společenského života, neboň se nechala vyfotit pro erotický časopis Leo ( foto1, foto2 a některé naleznete i na serveru  LEO).
Máte možnost se Kateřiny prostřednictvím Dámy na cokoli zeptat. Jak je u nás zvykem, tak Kateřina odmění nejlepší dotaz dvěma lístky na představení Dívčí válka.

Vaše jméno:
E-mail:
Otázka pro K Kornovou:

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani finále příjemného říjnového týdne nebude fiasko, ba právě naopak. Seznámíte se s milou osůbkou, která má smysl pro humor a dostane se vám pochvaly od šéfa. Nebuďte arogantní a dopřejte…

Nejčtenější články

Doporučujeme