Kateřina Kornová seriálovou hvězdou?

13. 11. 2007
Kateřina Kornová seriálovou hvězdou?
Modelka Kateřina Kornová-Pařízková (41) neměla v poslední době zrovna na růžích ustláno. Přesto věří, že teď bude lépe. A umí stále překvapit nejen vytříbeným vkusem, ale i rozhodnutím přijmout roli v televizního seriálu.

TV Prima zakoupila práva k seriálu, který bude na českých obrazovkách zcela novým prvkem a má se odehrávat v postředí modelingu. Variace na slavnou telenovelu Ošklivka Betty už se v českém pojetí začíná rýsovat a castingy jsou v plném proudu. Zúčastnila se jich i Kateřina Kornová, která ale odmítla cokoliv dalšího prozrait. Sexy blondýna, která bývá zařazována do první desítky nejlépe oblékaných žen v Čechách, v nedávné době zmizela z hledáčku médií. S manželem, podnikatelem Jiřím Pařízkem, který provozuje hotel v Kácově, odešla žít mimo Prahu. Její kadeřnický salón v Praze prosperuje, ona sama se stará se o dům, radí manželovi v podnikání a o víkendech mívá dům plný dětí. To když k jejím dvěma přijedou syn a dcera jejího manželůa z prvního manželství. Ona sama má s prvním manželem Jiřím Kornem dospívajícího Filipa, který trpí autismem, a Kristýnu, studující nyní taneční konzervatoř. Loni zatoužila po dalším miminku, ale přišla o něj.

"V poslední době se mi nijak zvlášt nedařilo, ale nechci si stěžovat," vyjádřila se nedávno, když se začala opět objevovat ve společnosti. "Prostě je doba, kdy se daří lépe, nebo hůř."

K dobrému přispěla určitě role v inscenaci divadla Illusion Čachtická paní, kterou jí nabídla její kamarádka Uršula Kluková. "Divadlo a život kolem něj mě moc baví, jsem za tu příležitost moc ráda," svěřila se před časem Korzu. Nebyla to její první herecká příležitost, Kateřina vystupovala v Divadle Jiřího Grossmanna ve hře Dívčí válka, Pravda o zkáze Titaniku nebo ve hře Loupežníci na Chlumu aneb Statečná Bibiána.

A i když se za profesionální herečku nepovažuje, kdo ví. Možná jí televizní role posune do nové, radostnější životní etapy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zůstanete u svého původního plánu a po včerejším pracovním víkendovém dni se vydáte do přírody za zábavou. Myslíte na sportování i kulturní vyžití. Hlavně to ani s tím moc nepřehánějte, ať…

Nejčtenější články

Doporučujeme