Kateřina Langerová

8. 9. 2005

Věk: 19 let Povolání: studentka Bydliště: Písek Záliby: tanec, tv, zvířata, kamarádi, cestování S čím jdu do vily: změnit svůj život, zažít dobrodružství, poznat nové lidi Na co se těším: na dění ve vile Co udělám s výhrou: užiju si ji, podělím kamarády a rodinu Životní postoj: naplno žít a užít

Krásná Kačenka je obraz čistoty a dá se říct i naivity. Nechce ve vile nikomu ublížit a snaží se s každým vyjít po dobrém. Skoro bych i vyloučila to, že by to byla její taktika.

Dle toho, co vidím každý den ve vile, není intrik schopna. Určitě se dá do jisté míry zmanipulovat silnějšími jedinci, ale i ti mají spíš tendenci ji chránit, než ji brát jako soupeře.

Stále doufám, že Kačenka přijde na to, kdo ve vile škodí a kdo je neupřímný, a věřím, že si dokáže prosadit svůj názor a nebude každému jen přikyvovat.

Myslím, že si zatím nikdo neuvědomuje, že i tato dívenka může vyhrát. A pokud to někomu brzy nedojde, Kačka může vyhrát právě tím, jak je nekonfliktní. Tedy aspoň prozatím :-)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, prožíváte jedno z nejkrásnějších období roku. Profesně záříte jako hvězdy na nebi a po konfliktech s kolegy ani památky. Sice nepovýšíte ani si finančně nepomůžete, ale na…

Nejčtenější články

Doporučujeme