Kateřinu Průšovou už bulvár nerozhodí

22. 7. 2002
Kateřinu Průšovou už bulvár nerozhodí
Po aférách, provázejících současnou Miss ČR Kateřinu Průšovou, je modelka vůči bulváru už naprosto odolná. "Ze začátku mě to štvalo, ale teď mě už bulvár nerozhodí. Každý se musíme přece něčím živit".

Kateřinu Průšovou už bulvár nerozhodí

Klepněte pro větší obrázek Po aférách, provázejících současnou Miss ČR Kateřinu Průšovou (18), je modelka vůči bulváru už naprosto odolná. "Ze začátku mě to štvalo, ale teď mě už bulvár nerozhodí. Každý se musíme přece něčím živit," řekla tiskové agentuře Korzo.

Připomeňme, že zdánlivě neznámý člověk chtěl prodat bulvárním deníkům fotografie, na nichž je miss nahá. "Udělala to bývalá přítelkyně mého přítele, s nímž ještě pořád jsem. Teď to už ale vůbec neřeším, a říkám si, že špatná reklama je také reklama," směje se Průšová.

Kateřina má ráda kino. Na premiéře filmu Muži v Černém 2 konstatovala, že první díl filmu byl horší. "Kdybych si mohla vybrat nějakou roli, tak by to byli určitě mimozemšňani, ďáblici. Jsem exhibicionistka," přiznala se Kateřina.

A připadá si jako ďáblík? "Z toho, co se o mně psalo těsně po soutěži Miss, musím konstatovat, že asi andílek nebudu," připustila Průšová.

Bulvár jí ale přesto, že si to už moc nepřipouští, částečně ublížil a zasáhl do života. "Na Miss jsem měla pětapadesát kilo, pak jsem zhubla na padesát a teď mám osmačtyřicet. Je to hrozný a kila zpátky nemohu nabrat. Zhubla jsem z nervů a ze stresu. Teď můžu jíst co chci, ale přibrat jednoduše nejde," svěřila se modelka.

zdroj: Korzo
foto: Korzo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Za tímto týdnem se budete rádi ohlížet, protože se vám opravdu dařilo. A to nadřízený ještě neví, že máte v hlavě plno plánů, které chcete uskutečnit. To si však nechte na pondělí. Nic se…

Nejčtenější články

Doporučujeme