Katherine Heiglová se během natáčení chovala jako nafoukaná primadona

19. 3. 2009
Katherine Heiglová se během natáčení chovala jako nafoukaná primadona
Hvězdě seriálu Chirurgové, herečce Katherine Heiglové (30), stoupnul úspěch pořádně do její roztomilé blonďaté hlavinky. Herečtí kolegové z filmu 27 Dresses na ni totiž práskli, že se během několikaměsíčního natáčení odmítala s kýmkoliv bavit a zásadně nikoho nezdravila.

„Chovala se jako nafoukaná primadona, pro kterou není nikdo a nic dost dobré,“ prozradil jeden z komparsistů s tím, že spolu s Katherine natáčel několik dní, ale ani jednou jí nestál za námahu, aby ho alespoň pozdravila nebo mu odpověděla na položenou zdvořilostní otázku.

„Pořád jen komandovala svoji těhotnou asistentku, aby jí nosila plechovky coly. Bez ní by snad nenatočila jediný záběr,“ přisadil si další z komparsistů, který nemohl snést hereččino povýšené chování.

Katherine totiž kromě toho, že se s nikým nebavila a nikoho nezdravila, také odmítala jíst spolu s ostatními. Zásadně si brala jídlo do vlastního karavanu, aby se nemusela sedět s ostatními.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední pracovní den se ponese v duchu příjemných zpráv, které oceníte nejen vy samotní, ale také členové vaší rodiny. Už nebudete tak dlouho v práci a najdete si čas také na ně. Není…

Nejčtenější články

Doporučujeme