Katie Holmes pronásledují scientologové, tvrdí její ochranka

30. 8. 2013
Katie Holmes pronásledují scientologové, tvrdí její ochranka | Zdroj: Profimedia.cz
Herečka Katie Holmes si po rozvodu s manželem Tomem Cruisem najala ochranku. A dobře věděla, proč. Kontroverzní sekta jejího bývalého chotě ji totiž nespouští z očí. Bodyguardi americké hvězdy tvrdí, že ji pronásledují scientologové, k nimž se Tom Cruise otevřeně hlásí.

Na placu v Ohiu, kde čtyřiatřicetiletá Katie natáčí film Miss Meadows, se zjevili neznámí fotografové. Ihned je obklíčila skupina svalovců, kteří mají herečku chránit. Až si ověřili, že nikdo z mužů nepracuje pro scientology, mohla Holmesová vyjít ze svého karavanu a pracovat.

„Když se ochranka dozvěděla, že si chceme pouze pořídit obrázky, okamžitě se změnilo to, jak se ona i sedmiletá Suri pohybovali kolem. Katie předtím vždycky okamžitě mizela v karavanu a téměř jsme ji nezahlédli, ale pak se uklidnila a chovala uvolněně,“ tvrdil jeden z fotografů pro Daily Mail.

Herečka se prý úzkostně bojí, že ji scientologové pronásledují a mapují její aktivity.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je až neuvěřitelné, jak se vám daří po pracovní i osobní stránce. Nové známosti navazujete levou zadní a ve vztahu jste spokojení. Nejste nyní tak upjatí a dokážete se i bavit. Konečně si…

Nejčtenější články

Doporučujeme