Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 25. 11. 2016 | 19:36
betateta 25. 11. 2016 | 13:16
j66 24. 11. 2016 | 10:39

Já bych přítele zase tolik nezatracovala. V jeho manželství taky byly asi problémy, když s ní skončil v posteli. Vůbec o tom nemusel lhát, že je manželství nefunkční, třeba už manželka nesexovala nebo něco jiného co nefungovalo. Jen paní myslela, že jde o lásku a ono šlo o sex. Zase kdyby na ní vybalil, že jde jen o sex, tak by mu nedala, prostě chtěla být oklamána a podle toho to dopadlo.

Lucka24 23. 11. 2016 | 15:00

Jednoznačně naletěla. Mě jen dostává, že manžela, s kterým žila tolik let a který jí byl oporou když byla dcerka nemocná, bere jako přítěž svého štěstí, zatímco chlapa, který ji má jen na pac a pusu nazývá osudovou láskou. Paní skončila sama a s tím také musela při rozvodu počítat, když si rozbije rodinu. A teď to samé čeká od toho svého "přítele", ale ten si to umí spočítat, kolik je jedna a jedna.

šiška 23. 11. 2016 | 14:46

Rambíša: souhlasím, psycholog by řekl, paní si neváží sama sebe. Milenec je určitě moc spokojený, nic mu neschází, má obě manželku i milenku. Proč by to měl měnit,že!

Dasa52 23. 11. 2016 | 10:51

1) lidem, kterým jste ublížila vy, bylo/je taky smutno, jestli vám to nedochází, 2) příteli evidentně vyhovuje mít dvě ženy, jinak by to už dávno vyřešil, 3) byla jste 15 let vdaná a nepovažujete svého exmanžela za jednu z životních lásek? je mi ho líto. a vlastně i vás. jste hloupá a sebestředná "panička", přesně, jak píšete.

Rambíša 23. 11. 2016 | 09:19

Jo,kde jsou ty časy kdy zamilovaný muž líbal prach na zemi,na stínu své vyvolené,když jí klečel u nohou???! Dnes je to nějaké nijaké,mladí se ani neberou,paní Katka se nechala nachytat na pána,co si jen chtěl zasexovat,ne si rozhodit famíliji nafurt.Zřejmě bude nejjednodušší řešení se na něj vykašlat,a najít si jiného,solidnějšího oprašovatele.

Elynor 22. 11. 2016 | 23:22

Inu, je mi líto, ale tohle je ta "naivita poblázněné paničky" přímo v ukázkové čistokrevné podobě. Čítankový příklad, jak se to nemá udělat. Jasně, šla za láskou a štěstím - paní asi moc čte nebo kouká na romantické filmy. Samozřejmě že toho muže ani na minutu nenapadlo, že by se skutečně rozváděl, a už vůbec ne to, že by se znovu oženil. A jestli ho "pošťouchne", tak ji pošle do háje definitivně. Už teď si nejspíš myslí, že by z toho rád ven. Milenka a kvalitní sex jsou prima věci, ale nesmí to překračovat jisté hranice a stát se to nepohodlným závazkem. S láskou a štěstím to nemá nic společného, ani vzdáleně. Paní prostě udělala botu. Osamělé vánoce jsou prkotina proti vyhlídce na osamělý zbytek života.

SandraN 22. 11. 2016 | 21:10

To je ta naše emancipace a rovnoprávnost, dámy. Dřív musel muž něco mít, něčím být, něco nabídnout a znamenat, aby se mohl ucházet o dámu svého srdce, dneska se ucházíme de facto my, doháníme silné pohlaví ve výši výplaty, v procentu nevěr, máme je na mateřské, akceptujeme střídavou péči, už nic není jak bývalo. Je to daň. Za pokrok, za civilizaci, za všechno. Aniž bych chtěla být čímkoli, co by mně byť vzdáleně připomnělo kdysi dávno do všeho kafrající matku či tchyni, my neumíme říct - ano, hochu, zasluž si mě a já pak uvidím. My je v mnohém předběhneme, abychom nebyly pozadu. Jo, chybami se člověk učí. A tohle byla chyba. Že muž si je jistý, že se kvůli němu přetrhneme a co víc: že mu tiše budeme tolerovat to, že on váhá. Co bylo, bylo. Jste rozvedená, on ne. Už to zpět nevezmete. Ovlivnit můžete to, zda se s ním nadále budete trápit. Tohle není láska. To je dobrovolné trápení. Nezvedala bych mobil, odmítla bych schůzky. I kdyby mně bylo sebehůř. Řekla bych mu - zklamals mě a udělal jsi ze mě totálního blbce. Končím. Já si takhle lásku nepředstavuju. Vy dámo skutečně nevydržíte jeden blbý Štědrý večer sama? Pak se běžte vycpat. Až přijdou skutečné problémy, co budete dělat pak? A jemu to je jedno? Že je Vám smutno? V tom případě bych si sjednala rande s placeným společníkem, který předjede s fárem, mě vyzvedne v práci s kytkou, aby ten Váš milovník viděl, JAK SE MÁ CHOVAT chlap, co o ženu stojí. Že se k ní má veřejně hlásit.

farah.farah 22. 11. 2016 | 12:41

No asi tak i když to manželství je nefunkční a chce ho pán opustit tak tam jsou jistě věci o které tím přijde..styk s dětmi, nebo třeba strach že to rodiče nepřijmou a tak dále........ať už jakkoli na jeho miskách vah pro a proti zjevně převážilo to zůstat ženatý, zvláště když partnerce krteré slíbvil že si jí vezme zjevně nevadí že tak neučinil. Reálně on nemá vnitřní motor ke změně a nemá ani vnější. V podstatě mu ta situace takto vyhovuje, možná že po tom, co to ženě řekl se u nich něco zlepšilo, kdo ví.......paní by si měla sama určit hranice co je ochotná tolerovat a co ne a umět si za tím stát..........pokud jí to vadí měla by si za tím stát, pokud bude pořád ustupovat a čekat ztratí časem sama sebe.podle mne by si s ním měla na férovku promluvit a měli by si říct jaké jsou jeho plány, jak to on vlastně hce provozovat, případně co mu bríní v tom se rozvést, kde se to zaseklo...a pak se holt uvidí.

ruzickaa 22. 11. 2016 | 12:01

Je to dost divné když jste se tak dohodly a on vás kor o vánocích nechá samotnou asi to s tím nefunkčním manželstvím tak horké nebude .

Mata69 22. 11. 2016 | 11:21

A nenapadlo vás, že jemu tahle situace vlastně vyhovuje? A že jeho manželství třeba není tak nefunkční jak říká?

Přečtěte si také

Horoskopy

Červencové dny nejsou úplně dokonalé, přesto se nevzdáváte optimismu. Nevyhledáváte konflikty a držíte…