Kavárna Pražírna nabízí klid a lahodnou kávu přímo v rušném srdci Prahy

23. 1. 2019
Kavárna Pražírna nabízí klid a lahodnou kávu přímo v rušném srdci Prahy
Denně se přes pražské I. P. Pavlova valí davy lidí, dostat se tu do tramvaje je kolikrát utrpení. Přitom přímo tady najdete naprosto poklidné místečko, kde můžete přemýšlet o životě a vychutnávat si báječnou kávu. Navštivte na videu v úvodu článku kavárnu Pražírnu s vlogerem Jaroslavem Slámečkou.

Dnes už to není zase tak nic výjimečného, ale když v roce 2012 kavárna Pražírna začínala, byla prvním místem, kde vám v Praze upražili kávu  přímo na místě. Ukázalo se, že to bylo dobrým rozhodnutím, Pražírna si získala svou stálou klientelu, kterou nestíhala uspokojit a tak po čase musela vyměnit tříkilový stroj na pražení kávy za pětkrát těžší.

Nabídka kávy je tu široká, praží jak etiopskou, tak brazilskou, podle toho, co trh zrovna nabízí. Kávu si můžete vychutnat buďto v kavárně, nebo si ji můžete vzít i domů. Velké jídlo tady nedostanete, ostatně je to kavárna, ale malý hlad můžete zahnat nabídkou sendvičů, toastů či něcím malým sladkým doma pečeným. Pokud zrovna nemáte chuť na kávu nebo jdete s dětmi, můžete si dát horkou čokoládu la chocamella nebo se osvěžit bio ciderem.

Jaké bylo začínat v Praze s kavárnou a pražírnou v jednom a co dalšího z menu Pražírny by vám nemělo utéct? To vše se dozvíte ve videu v úvodu článku, kterým vás provede vloger Jaroslav Slámečka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Z pohledu nadřízeného neodvádíte dost dobré výkony. V duchu se držíte, ale nejraději byste mu naplivali do obličeje. Začíná se k vám chovat divně, ale však vy mu hned od pondělí ukážete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme