Kde oslavit Valentýna? Tato města vás okouzlí romantikou a nejsou daleko!

9. 2. 2022
Za nejromantičtější město v Evropě vhodné pro zamilované páry je odjakživa považována Paříž. Chcete-li však levnější variantu romantiky, která není příliš vzdálená od České republiky a krom letadla se tam dá pohodlně dojet i autem, není problém. I v blízkém okolí se dají najít místa dokonale vhodná pro oslavu lásky! Překvapte tedy svého partnera a vyrazte za romantikou za hranice!

Kraków, Polsko

Chápeme, že Polsko by vás jako cílová romantická destinace asi nenapadlo, zkuste ale svůj přístup ještě přehodnotit! Například Kraków je řazen mezi nejkrásnější města Evropy a snadno tam dojedete i autem! Navíc skýtá spoustu romantických míst, jako například hrad Wawel, krásné historické náměstí zvané Rynek Główny, a tajemnou a kouzelnou židovskou čtvrť. Potěší vás i příznivé ceny v restauracích, které se příliš neliší od těch našich. Doporučujeme zajít si vychutnat pirohy a poté vyrazit do místních vodka barů na ochutnávku vodky s rozmanitými příchutěmi.

Kam v únoru vyrazit v Česku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Za celý týden jste unavení, naštvaní a nespokojení. Nevlídná konstelace hvězd vám nehraje do noty, k tomu se nedokážete na nic soustředit. Nenechte se od práce vyrušovat, avšak na…