Kde se pomilovat v létě? Užijte si horké chvilky v lese, v parku nebo na loďce

9. 7. 2019
Kde se pomilovat v létě? Užijte si horké chvilky v lese, v parku nebo na loďce
Letní počasí a horké večery v nás probouzí touhy, a tak není divu, že nás to láká z ložnic ven do přírody. Kde je nejlepší se v letních měsících pomilovat, když chcete zažít trochu dobrodružství?

Romantika na pláži

Pro: Ať hodí kamenem, kdo milování na pláži nezkusil nebo o tom alespoň nesnil! Protože k takovým situacím dochází většinou během dovolené u moře, nemusíte se bát, že by vám snad v noci byla zima. Když k tomu přičtete šumění moře a oblohu plnou hvězd, může jít o skutečně romantickou záležitost!

Proti: Písek. Dostane se prostě všude. A také nechtění pozorovatelé, kteří vás mohou načapat, když zrovna budete v nejlepším. Najděte si proto raději opravdu odlehlou pláž, o které víte, že na ní v noci nikdo nebude. A k dovádění využijte lehátko, zabráníte tak tomu, aby se drobná zrnka písku dostala do nežádoucích partií, a způsobila tak nepříjemné odřeniny.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ráno nebudete brzy vstávat, a díky tomu se probudíte do krásného dne, i kdyby venku trakaře padaly. Za žádnou cenu se do ničeho nenuťte a nevytvářejte v rodině negativní náladu.…

Nejčtenější články

Doporučujeme