Kde se pomilovat v létě? Užijte si horké chvilky v lese, v parku nebo na loďce

18. 7. 2018
Kde se pomilovat v létě? Užijte si horké chvilky v lese, v parku nebo na loďce
Letní počasí a horké večery v nás probouzí touhy, a tak není divu, že nás to láká z ložnic ven do přírody. Kde je nejlepší se v letních měsících pomilovat, když chcete zažít trochu dobrodružství?

Romantika na pláži

Pro: Ať hodí kamenem, kdo milování na pláži nezkusil nebo o tom alespoň nesnil! Protože k takovým situacím dochází většinou během dovolené u moře, nemusíte se bát, že by vám snad v noci byla zima. Když k tomu přičtete šumění moře a oblohu plnou hvězd, může jít o skutečně romantickou záležitost!

Proti: Písek. Dostane se prostě všude. A také nechtění pozorovatelé, kteří vás mohou načapat, když zrovna budete v nejlepším. Najděte si proto raději opravdu odlehlou pláž, o které víte, že na ní v noci nikdo nebude. A k dovádění využijte lehátko, zabráníte tak tomu, aby se drobná zrnka písku dostala do nežádoucích partií, a způsobila tak nepříjemné odřeniny.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně se vyhněte poskytovatelům úvěrů či hypoték. Nemusíte kupovat svým blízkým předražené dárky, stejně tak je potěší maličkost od srdce. Udělejte si čas a zamyslete se nad tím, jak…

Nejčtenější články