Kdo bude dnes večer prát?

11. 10. 2001
Kdo bude dnes večer prát?
Každý den většiny žen provází mnoho běžných a mnohdy velice nezajímavých úkonů jako je například praní. Je více variant, jak si zkrátit chvíle strávené s pračkou. Co třeba zúkolovat partnera? Říkáte že to neprojde? Pak vám představíme "královnu" mezi pračkami. Budete překvapeni! Soutěž o Konvici PROFESSOR.


 Kdo bude dnes večer prát?


Každý den většiny žen provází mnoho běžných a mnohdy velice nezajímavých úkonů jako je například praní. Je více variant, jak si zkrátit chvíle strávené s pračkou. Co třeba zúkolovat partnera? Říkáte že to neprojde? Pak vám představíme "královnu" mezi pračkami. Budete překvapeni!

Hledáte-li vysokou kvalitu praní, nízké provozní náklady, spolehlivost a nízkou pořizovací cenu pračky, neměl by při vašem rozhodování zůstat stranou skvělý model W 104 T značky INDESIT.
Model INDESIT W 104T s prací účinností A zajistí, že vaše prádlo bude vyprané v té nejvyšší možné kvalitě. Rychlost odstřeďování 1 000 otáček za minutu odstraní z prádla většinu vody a prádlo tak bude optimálně vysušené. Pro šetrné odstřeďování jemnějšího prádla můžete použít nižší rychlost 500 otáček za minutu.
Skvělé parametry spotřeby 1,03 kWh el. energie a 54 l vody v kombinaci s automatickým řízením spotřeby podle množství prádla, systémem recyklace pracího prostředku a tlačítkem "Extra úsporný provoz" vám zaručí, že investice vložená do této pračky bude znamenat minimální provozní náklady při praní.
 Díky standardním rozměrům (š x v x h) 595 x 850 x 525 mm lze pračku W 104 T bez problémů umístit do koupelny nebo vedle kuchyňské linky. Po sejmutí vrchní odkládací desky je připravená pro vestavbu přímo pod linku.
Pračku INDESIT W 104 T charakterizuje nízká spotřeba energie, vysoký prací výkon a velmi příznivá cena. Běžná maloobchodní cena tohoto modelu je 15.990,-Kč včetně DPH.

Dáma.cz a EVA.cz připravily společnou akci, kdy je možné zakoupit tuto pračku za velkoobchodní cenu 10.790,-Kč včetně DPH. A navíc, pokud uvedete do poznámky k objednávce heslo "ZA MĚ PERE INDESIT" získáte další slevu 500,-Kč. Detailní informace o pračce a podrobnosti k nabídce naleznete zde.

Soutěžte s námi! Pro jednu z vás, která odpoví správně na následující soutěžní otázku je připravena cena - "Konvice PROFESSOR CZ-204B"

 

Soutěž s EVA.cz

Pokud se chcete zúčastnit soutěže, musíte se zaregistrovat.

Jaká je udávaná spotřeba vody v litrech u pračky 
INDESIT W 104 T ? 

Vaše přezdívka:
Nápovědu najdete zde.

 

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dubnem proplouváte bez sebevětších problémů, těšíte se dobré tělesné a fyzické kondici i spokojenosti v lásce. Nemáte náladu na rozepře s kýmkoliv. Při pondělku jste totiž vždycky…

Nejčtenější články

Doporučujeme