Kdo se s kým rozchází

5. 1. 2001
Rozchody a nové lásky patří k životu, a nejen k životu nás obyčejných lidí. Rozchody se nosí i ve vyšší společnosti.

Kdo se s kým rozchází

Těsně před rozvodem se ocitlo sedmileté herecké manželství ( v Hollywoodu považované za šňastné a jedno z nejstálejších) Kim Basingerové a Aleka Baldwina. Kim označila svého manžela jako nesnesitelného tyrana a surovce. Ani Baldwin si nenechal komentář o své ženě pro sebe a tvrdí o ní, že je panovačná a těžko snesitelná. 

 

V Hollywoodu se brzy zrodí nový "ideální pár". Hovoří se o svatbě herečky Meg Ryanové a herce Russella Crowa ( prý si údajně už zajistili svatební cestu). Svatebnímu veselí musí ale předcházet rozvod. Meg je totiž ještě stále vdaná za manžela Dennise Quaidema. 

 

Dalším manželstvím, které se v současné době otřásá v základech, je manželství bývalé tenisové hvězdy Borise Beckera a jeho ženy Barbary (i ono bylo považováno za velice harmonické). Součástí rozchodu jsou pře o jejich dvě děti a rozsáhlý majetek. Becker si za svou ženu zřejmě vybral již náhradu. Je nyní vídán s bývalou přítelkyní jeho ženy, rovněž čokoládovou kráskou, Sabrinou.

 Autor: Dana

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Středa bude báječná a práce půjde od ruky. Večer patří společenskému vyžití. Návštěva divadla je nejlepší trefa. Díky společným chvílím s partnerem Váhy upevní své vztahy. Svobodní mají…

Nejčtenější články

Doporučujeme