Kdy je super mít sex? Víme o 5 příležitostech, které nesmíte promarnit!

3. 7. 2018
Kdy je super mít sex? Víme o 5 příležitostech, které nesmíte promarnit!
Provozujete sex vždy jen před spaním v ložnici a už vám to přijde trochu nuda? Máme pro vás tipy, kdy a kde se můžete milovat, abyste si sex užila ještě víc!

V pětihvězdičkovém hotelu

Samozřejmě za předpokladu, že se tam někdy dostanete. Vše, co vás ruší doma – pracovní povinnosti, úklid, účty – může vaši chuť na sex úplně zadusit. Když k tomu přidáme ještě stereotyp, toho vraha vášně v dlouhodobých vztazích, může se snadno stát, že se vy i váš partner stanete neteční k tomu, co vás na sobě kdysi přitahovalo. Naplánujte si společný čas jen pro sebe, jako je například víkend v hotelu, kde můžete být znovu zamilovaní a něžní jako na začátku, bez dalších rušivých elementů.

Studie čítající přes tisíc respondentů ukázala, že 74 % párů má sex alespoň jednou za dva dny v době dovolené, naproti tomu jen 19 procent párů spolu spí během pracovního týdne. Na společném čase mimo domov je výhodou také to, že cizí prostředí vám pomůže znovuobjevit to, co vás na partnerovi vlastně přitahuje. Ženy většinou upřednostňují rodinu a nesoustředí se na sebe, proto může nové prostředí pomoct dostat se znovu do kontaktu se sebou a lépe vnímat své potřeby i v oblasti sexu. A nezapomeňte na kliku pověsit cedulku Nerušit!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vlastně ani nevíte, co od vás nadřízený požaduje, protože se mu stále něco nezdá. S kolegy také nevycházíte tak jako dřív, což je pro vás rána pod pás. Vaše výkony jsou jako na houpačce,…

Nejčtenější články

Doporučujeme