Když celebritám selže oblečení

25. 4. 2012
Když celebritám selže oblečení
Celebrity často pokoušejí štěstí a vyrazí si v "nebezpečných" modelech. Ne vždy se jim ale odvaha vyplatí, někdy zkrátka ukážou více, než původně chtěly.

Lady Gaga odhalila ňadro na modní přehlídce v New Yorku. U Gagy si ale nikdy nemůžeme být jistí, že šlo skutečně jen o nehodu.

Nepříjemný trapas potkal herečku Taru Reid, známou hlavně z komedií Prci Prci Prcičky. Když dorazila na party rappera P. Diddyho, nevšimla si, že jí sklouzlo ramínko.

Paris Hilton potkala nehoda při natáčení jejího prvního hudebního videa v Malibu. Paris ale není žádný andílek a pro sebepropagaci by nejspíš omylem odhalila cokoliv.

Při příležitosti galakoncertu v Royal Albert Hall zradila róba i herečku Millu Jovovich.

Zpěvačka Kelly Rowland, začínající se skupinou Destiny´s child, se nevyhnula vyklouznutí při svém vystoupení v New Jersey. Upnutý obleček a taneční kreace udělaly své.

Ani Jennifer Lopez se neubránila odhalení, a to v pořadu německé televize ZDF.

Modelka Kate Moss má se svlékáním zkušenosti, a proto si neláme hlavu s tím, jak moc "rizikové" je její oblečení.

Zpěvačka a textařka Nicky Minaj je často osočována, že kopíruje styl Lady Gaga, zda je tomu tak i v případě odhalování bradavek, se můžeme jen dohadovat.

Foto:Profimedia.cz

ČTĚTE TAKÉ:
Sex ve třech, ano, ale kdo bude třetí?

ČTĚTE TAKÉ:
Jak muži oblékají penis?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Štěstí stojí na vaší straně, protože si umíte odpočinout a věnovat se příjemným aktivitám. Pohodová rodinná atmosféra je jako balzám na duši, proto jste komunikativní a nebojíte se hovořit…

Nejčtenější články

Doporučujeme