Když cirkus, tak Cirkus Cirkus...

31. 8. 2010
Když cirkus, tak Cirkus Cirkus...
Od 23. září 2010 mohou Pražané shlédnout nevšední přehlídku cirkusového umění Cirkus Cirkus Classic, jejíž předprodej začal již 16.srpna 2010. Cirkus Cirkus Classic je cirkusové představení, které volně navazuje na úspěšný Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus festival, který se letos v únoru konal v Praze.

Tato akce zaznamenala překvapující úspěch doma ale i v zahraničí. Vysílání toho pořadu zahájila již 15.8. 2010 Česká televize a dále ji v brzké době také následují televizní reprízy evropských televizních stanic.

Zeptali jsme se, Artura Kaisera, ředitele pořádající agentury na co se mohou návštěvníci akce těšit... „Divákům se představí vystoupení afrických slonů z Anglie, drezůra lvů. Z největšího dánského cirkusu ARENA k nám dorazí volný výcvik ušlechtilých koní a také drezůra velbloudů, lam a zeber.

Co se týče artistických vystoupení rád bych upozornil na výkon brazilské skupiny Diorios, kde skupina kaskadérů jezdí současně proti sobě v ocelové kouli o průměru 5 metrů!

Klepněte pro větší obrázek

Diorios

Určitě se také musíme zmínit o tom, že se v našem programu cirkusu objeví také italské akrobatické duo Curatola Brothers, které se právě vrátilo z velkolepého angažmá v Las Vegas.

O toto světové číslo usilovalo několik předních evropských cirkusů, ale tato dvojice si právě vybrala nabídku největšího českého cirkusu Cirkus Cirkus.“

Program přehlídky Cirkus Cirkus Classic

Český cirkus Reprezentovat Českou republiku bude Robi Berousek (balanční vystoupení na volném žebříku), držitel bronzové medaile z cirkusového festivalu Itálie a dvou stříbrných medailí z Francie a Holandska. Dále diváci mohou vidět Rudolfa Janečka (rychložonglér), který zazářil na letošním ročníku Cirkus Cirkus festivalu v Praze a stal se držitel stříbrné medaile a Ceny televize.

Celovečerní klaun Po velkém úspěchu a ověřené zkušenosti jsme požádali k účasti také klauna Jimmiho Folca (Itálie). Tento umělec disponuje všemi potřebnými atributy, kterými musí být klaun zásoben. Dodává do svého vystoupení velkou dávku herectví, což je v dnešní době velmi důležité, aby díky svému umu oslovil dětské i dospělé publikum.

Velkolepý ukrajinský orchestr Dokonalou atmosféru celému cirkusovému představení dodá cirkusový orchestr z Ukrajiny.

ČTĚTE TAKÉ:
Ledecký nacpal novináři drny do pusy!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Opouštíte nepříjemné období a vcházíte do lepší části měsíce. Měli byste se převážně bavit a pracovat na sebedůvěře. Na té jste v posledních týdnech ztratili. Také na bankovním kontě se…

Nejčtenější články

Doporučujeme