Když jde o sex, chodí němečtí muži kolem horké kaše

8. 2. 2010
Když jde o sex, chodí němečtí muži kolem horké kaše
Když dojde na téma sex, chodí prý němečtí muži ve svých výrocích rádi kolem horké kaše. Než by řekli na rovinu, o co jim jde, prostě to "okecávají". Server fem.com vybral několik příkladů, jak jsou uvedeny v knize "Sex-Deutsch/Deutsch-Sex".

Muž říká: "Zítra večer k nám přijdou obchodní partneři. Miláčku, oblékni si něco pěkného." Ve skutečnosti to znamená: "Taky v soukromí jsem fešák a mám doma super kočku."

Muž říká: "Ta žena, se kterou jsem se seznámil, má vážně zajímavou profesi." Ve skutečnosti to znamená: "Celou dobu jen žvaní. Bude z toho sex, nebo ne?"

Muž říká: "Já můžu vlastně pořád. S přítelkyní souložíme nejméně třikrát denně." Ve skutečnosti to znamená: "Nějak nám to skřípe a já nevím, co s tím udělat."

Muž říká: "Je jí úplně jedno, čím jsem a co dělám. Ona docela určitě přijde." Ve skutečnosti to znamená: "Jen aby vůbec přišla…"

Muž říká: "Oblékni si večer to černé sexy prádélko!" Ve skutečnosti to znamená: "Už aby to prádélko bylo dole!"

Muž říká: "Objednal jsem pro nás dva hříšně drahý víkendový pobyt." Ve skutečnosti to znamená: "Počítám s tím, že tam se s tebou konečně vyspím."

Muž říká: "Večer tě zvu na dobrou večeři!" Ve skutečnosti říká: "A pak na to spolu vlítneme!"

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesní úspěch máte na dosah ruky a ženete se za ním. Opravdu se snažíte, což ocení i náročný nadřízený. Během dubna jste si k němu vyšlapali cestičku a on vám důvěřuje. Tímto tempem…

Nejčtenější články

Doporučujeme