Když se prostitutka nesnaží, zavolejte policii

4. 7. 2002
Když se prostitutka nesnaží, zavolejte policii
K okamžitému zákroku vyzval policii Španěl, nepokojený se službami,které mu poskytla místní prostitutka. Odmítl jí za "práci" zaplatit , neboň se mu zdálo, že se prostitutka dost nesnažila.

Když se prostitutka nesnaží, zavolejte policii

K okamžitému zákroku vyzval policii Španěl, nepokojený se službami,které mu poskytla místní prostitutka. Odmítl jí za �práci� zaplatit a do peněženky sáhl teprve poté, co mu policie vysvětlila, že celá záležitost bude muset projít veřejným soudním líčením. Obyvatel španělského města Benidorm odmítl zaplatit prostitutce, kterou si vyhlédl v neřestí pověstné čtvrti tohoto města � Armanello. Muž šel s místní kněžkou lásky do jejího bytu, ale po poskytnutí požadovaných služeb odmítl zaplatit, neboň se mu zdálo, že se prostitutka dost nesnažila.

Odešel proto z bytu bez zaplacení. Rozlícená kněžka lásky vyběhla za ním a křičela z plna hrdla, že ji chce dotyčný okrást o poctivě vydělané peníze. Když se neplatiči nepodařilo ječící prostitutku uklidnit, přivolal kolemjedoucí policejní hlídku. Ve zprávě policistů je uvedeno, že žena křičela a trvala na zaplacení své práce, což muž odmítal s poukazem na to, �že byl krajně nespokojen�.

Tahanice pokračovala i v přítomnosti policistů do chvíle, než strážci pořádku upozornili muže, že nezaplatí-li a bude si stěžovat, půjde celá záležitost před soud, kterému bude muset podrobně vysvětlovat, čím konkrétně ho prostitutka zklamala a neuspokojila. Zřejmě právě tato představa přiměla muže, aby raději sáhl do peněženky a za �nakoupenou� lásku pouliční dámě zaplatil.
Prostituce ve Španělsku formálně zakázaná není, zákon postihuje pouze ty, kdo se tímto byznysem nezákonně obohacují, jinými slovy, neplatí daně. Podle odhadu finančníků, by daně z prostituce (kdyby se skutečně podařilo je vybrat) tvořily desetinu všech daní, které plynou do španělské státní pokladny. Evidentně je však daňový únik z tohoto podnikatelského �oboru� ve Španělsku stejně vysoký jako ve všech ostatních zemích. Česko nevyjímaje. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se vám zdá, že život chce změnu, začněte hned. Nejdřív si uvědomte, jak důležité je pro vás dobré zázemí. Na tom stavějte. Vaši blízcí se totiž budou cítit ukřivděni. Nerozumí tomu,…

Nejčtenější články

Doporučujeme