Když se prostitutka nesnaží, zavolejte policii

4. 7. 2002
Když se prostitutka nesnaží, zavolejte policii
K okamžitému zákroku vyzval policii Španěl, nepokojený se službami,které mu poskytla místní prostitutka. Odmítl jí za "práci" zaplatit , neboň se mu zdálo, že se prostitutka dost nesnažila.

Když se prostitutka nesnaží, zavolejte policii

K okamžitému zákroku vyzval policii Španěl, nepokojený se službami,které mu poskytla místní prostitutka. Odmítl jí za �práci� zaplatit a do peněženky sáhl teprve poté, co mu policie vysvětlila, že celá záležitost bude muset projít veřejným soudním líčením. Obyvatel španělského města Benidorm odmítl zaplatit prostitutce, kterou si vyhlédl v neřestí pověstné čtvrti tohoto města � Armanello. Muž šel s místní kněžkou lásky do jejího bytu, ale po poskytnutí požadovaných služeb odmítl zaplatit, neboň se mu zdálo, že se prostitutka dost nesnažila.

Odešel proto z bytu bez zaplacení. Rozlícená kněžka lásky vyběhla za ním a křičela z plna hrdla, že ji chce dotyčný okrást o poctivě vydělané peníze. Když se neplatiči nepodařilo ječící prostitutku uklidnit, přivolal kolemjedoucí policejní hlídku. Ve zprávě policistů je uvedeno, že žena křičela a trvala na zaplacení své práce, což muž odmítal s poukazem na to, �že byl krajně nespokojen�.

Tahanice pokračovala i v přítomnosti policistů do chvíle, než strážci pořádku upozornili muže, že nezaplatí-li a bude si stěžovat, půjde celá záležitost před soud, kterému bude muset podrobně vysvětlovat, čím konkrétně ho prostitutka zklamala a neuspokojila. Zřejmě právě tato představa přiměla muže, aby raději sáhl do peněženky a za �nakoupenou� lásku pouliční dámě zaplatil.
Prostituce ve Španělsku formálně zakázaná není, zákon postihuje pouze ty, kdo se tímto byznysem nezákonně obohacují, jinými slovy, neplatí daně. Podle odhadu finančníků, by daně z prostituce (kdyby se skutečně podařilo je vybrat) tvořily desetinu všech daní, které plynou do španělské státní pokladny. Evidentně je však daňový únik z tohoto podnikatelského �oboru� ve Španělsku stejně vysoký jako ve všech ostatních zemích. Česko nevyjímaje. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během října se potácíte mezi dvěma světy a neumíte se normálně rozhodnout. Pořád něco měníte. Není divu, že se vám nedaří nic dotáhnout do konce. Je také docela možné, že jsou vaše plány…

Nejčtenější články

Doporučujeme