Když si člověk zapláče rád

30. 4. 2004
Právě v těchto dnech se na pultech knihkupectví objevuje další knížka autorky Tatiany Kejvalové, s názvem „Směju se a (ne)pláču“ (nakl. OFTIS 2004), jejíž první kniha „Šílené broskve a jiné povídky“ je na českém knižním trhu po opakovaných vydáních už bestsellerem.

Křest této knižní novinky se konal za přítomnosti pana nakladatele Ing. Kábrta 13. dubna 2004 Domě knihy Kanzelsberger na Václavském náměstí a kmotrem se stal herec Jan Přeučil. S noblesou sobě vlastní přečetl několik ukázek z knížky, která je jak humorná, tak i citlivá a dokáže u čtenářů vyvolat slzy smíchu i dojetí stejně tak, jako všechny autorčiny předcházející knihy – Takovej krásnej život, Proč jsem na světě či Vidím, že jsi opravdu blázen.

Pro pohodu, optimismus a životní moudrost mají knihy Tatiany Kejvalové řadu věrných čtenářek a každá její další nová, na pultech knihkupectví, je milou a radostnou událostí.

autor: ebra, www.brabcova.com

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodování vám jde jedna radost. Klidně se zaměřte na náročnější procedury ohledně financí. Hvězdy vám přejí štěstí a byla by velká škoda toho nevyužít. Nemyslete jen na práci a kariéru,…

Nejčtenější články

Doporučujeme