Když slábne erekce aneb Jak vypadá andropauza neboli syndrom stárnoucího muže

24. 11. 2021
Když je nám ouvej, potřebujeme, aby nás někdo blízký, ideálně náš partner, chytl za ruku, objal, pohladil. Jak s muži mluvit o problémech, které přechod přináší? A čím si procházejí muži v tomto období – o jejich přechodu, tedy andropauze neboli syndromu stárnoucího muže se mluví snad ještě méně než o menopauze. Podívejte se na video v úvodu článku, kde vám poradíme, jak projít menopauzou i andropauzou s grácií.

Řekněte si o pomoc

V menopauze jsme kolikrát napjaté až k prasknutí, máme pocit, že náš život se hroutí, vše je špatně nebo jsme podrážděné, lítostivé, vyčerpané. Je důležité naučit se o svých stavech mluvit a prostě svému okolí říct: Cítím se pod psa. Naučte se komunikovat otevřeně a říkejte si o to, co potřebujete. Nečekejte, že vám váš partner vidí do hlavy a že ví, po čem zrovna toužíte. Prostě mu otevřeně kupříkladu řekněte: Potřebuju obejmout, nemusíš vymýšlet řešení.  

Obejmout, povzbudit ale potřebují i muži. I oni mají svůj přechod neboli andropauzu. Jak jejich syndrom stárnoucího muže vypadá? Čím si procházejí? Co jim může pomoci? Podívejte se na video v úvodu článku, kde vám odborníci poradí, jak spolu navzájem komunikovat, i vám vysvětlí, čím si ve středním věku procházejí muži. 

Partnerem pořadu se stal Feminus, doplněk stravy z čistě přírodních látek bez jakýchkoliv hormonů. Když si na jeho stránkách přečtete zkušenosti reálných žen, které ho užívají, dojdete k závěru, že není třeba se příznaků menopauzy bát a že je lze opravdu ovlivnit. Zkušenosti s Feminusem najdete ZDE

Mužům zase může pomoci Primulus. Kombinace vitamínů, minerálů a výtažků z bylin pomáhá povzbudit imunitu a udržuje optimální hladinu testosteronu. Tady najdete zkušenosti reálných mužů s Primulusem.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Raději se vyhýbejte náročné manuální práci a zaměstnejte mozkové závity. Pracujte smysluplně a nikam nespěchejte. Nepokoušejte štěstí, stejně vám v profesní rovině příliš nepřeje. To však…

Nejčtenější články

Doporučujeme