Když za něj mluví tělo: Z jeho neverbální komunikace poznáte zájem, lásku nebo lež

21. 5. 2022

Foto: iStock

Když za něj mluví tělo: Z jeho neverbální komunikace poznáte zájem, lásku nebo lež | Foto: iStock
Přestože při seznamování klademe velký důraz na slova, jsou to převážně gesta či mimika, která často prozradí, jak na tom ve skutečnosti vlastně jsme. Máte pochybnosti, zda o vás má opravdu zájem, toužíte vědět, zda vás miluje, nebo potřebujete odhalit lež či nevěru? Sledujte jeho řeč těla, podle které poznáte téměř vše.

Jak poznáte zájem

Stále tápete, zda má o vás opravdu zájem, nebo vás bere pouze jako chvilkové pobavení? Pokud se vás váš objekt zájmu často dotýká, je to proto, že se mu líbíte, a ne kvůli tomu, že by rád sahal na ostatní. A jestli se vás nejčastěji dotýká na rukou, můžete si být téměř jistá, že vám vaše sympatie opětuje. Jedná se totiž o velmi intimní gesto. Natáčí se tělem směrem k vám, abyste ho dobře viděla? Pak se snaží získat vaši pozornost. Neustále s vámi laškuje a snaží se vás rozesmát? Je váš!

Co je láska na první pohled? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Tento týden začal přímo fantasticky a ani dnešek nebude jiný. Naučili jste se zdravé sebekritice, jste zodpovědní a vnímaví. Právě tyto vlastnosti vám na začátku měsíce scházely. Pokud se…