Ke kterému typu líčení patříte?

7. 8. 2000
Chcete vědět, co Vám opravdu sluší? Jak se líčit, jaké barvy pro líčení použít?

Ke kterému typu líčení patříte?

Klasický / elegantní, krásný / Sportovní /přirozený, krásný/
Extravagantní /vzrušující, krásný/ Kreativní /osobitý, krásný/
Jak se líčí klasický typ ?
Ochranný make up je neutrální, béžový.Obočí -pročesané, zvýrazněné jen tužkou,ne černou. Oči -světlé stíny,decentní, třpytivé odstíny, dolní víčko lemuje tmavě šedá,rozšiřuje se směrem ke koutku oka.
Řasy -černá maskara. Tvářenka -jemná ,přirozená ,nanáší se k lícní kosti. Rty -konturka v barvě rtěnky, dokreslit uvnitř.Barva růžová s perletí.
Jak se líčí sportovní typ?
Ochranný make up lehký, transparentní, chránící, ale nic nezakrývající-ani pihy. Obočí -ztmavit pouze u velmi světlého, pročesat kartáčkem, oční stíny např. hnědé. Oči mezi okraj řas a záhybů víček nanést stíny béžové s nádechem do zlatova.
Řasy výhradně hnědou maskarou. Rty jen lesky místo rtěnky, rty působí pěstěně.
Jak se líčí extravagantní typ?
Ochranný make up béžovorůžový se studeným podtónem, přepudrovat transparentním pudrem. Obočí tmavě hnědá tužka, prokartáčované, vytrhané. Oči -horní víčko celé bílé i dolní okraj, dále syté stíny v barvě očí, v záhybu přechází do růžova. Vnitřní okraj dolního víčka dokreslit černou tužkou.
Řasenka-černá-zvětší objem řas. Tvářenka -růžová, rty ledová perleň, sytě růžová až do červena.
Jak se líčí kreativní typ?
Ochranný make up je transparentní, pudr béžový, obočí-zvýraznit dost tmavou tužkou, neboň oči musí být ohraničené. Oči kouřové, šedé stíny, široce orámované černou tužkou. Od záhybu víček po horní okraj obočí vystínovat sytě šedou.
Řasy několikrát projet černou maskarou. Tvářenka, ne křiklavá, spíše růžová. Rty lososové, mnoho lesku nakonec.

Jakým ženám sluší klasické líčení ?
Ženám se světlou pletí až průsvitnou či broskvovou, těm, které mají tmavé vlasy, či popelavé, také rusovláskám, ženám, které se elegantně oblékají, mají náročné povolání, nosí jednoduchý účes,jsou jarního a zimního typu.
Jakým ženám sluší sportovní líčení ?
Ženám plavovláskám s modrýma očima, mladým dívkám s obličejem plným pih, brunetkám typu "středoškolačka" ženám i dívkám milujícím jednoduchost v oblékání.
Jakým ženám sluší extravagantní líčení ?
Blondýnkám typu herečky B.B. , rusovláskám s bujnou hřívou, s kočičíma očima barvy šedomodré a šedozelené. Dívkám a ženám oblékajícím se stylem dvacátých a šedesátých let. Dívkám a ženám upřednostňujícím líčení před účesem.
Jakým ženám sluší kreativní líčení ?
Dívkám a ženám s dlouhými, rovnými vlasy, typu Madonna, Dívkám a ženám "severského" typu, ženám majícím svůj osobitý image, dívkám s vysoko posazenými lícními kostmi. Blondýnkám s "teplejším " tonem vlasů.

Autor: Julia

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě před pár dny jste nebyli ve své kůži, ale nyní je to naopak. S trvalým partnerem jste konečně urovnali spory a hledáte čas, jak si to společně vynahradit. V tomto týdnu to bude…

Nejčtenější články

Doporučujeme