Keira Knightley má úspěch. Nyní boduje jako Coco Chanel

16. 5. 2013
Keira Knightley má úspěch. Nyní boduje jako Coco Chanel | Zdroj: Profimedia.cz
Herečka Keira Knightley prožívá šťastné období. Začátkem května se ve Francii provdala a práce jí neustále přibývá.

Osmadvacetiletá Keira se s o rok starším Jamesem Rightonen zasnoubila již před rokem. Svatba se uskutečnila v malé francouzské vesnici Mazan, kde herečka vlastní dům. Obřadu se zúčastnili pouze rodinní příslušníci a svědkové.

Keira patří k nejvytíženějším britským herečkám a zároveň od roku 2006 reprezentuje v reklamních kampaních francouzskou značku Chanel. I proto zvolila pro svatební obřad krátké šaty ze starší kolekce Chanel. Její nejnovější rolí je postava legendární návrhářky Coco Chanel.

Píše se rok 1913 a v přímořském francouzském městečku Deauville byl právě otevřený módní butik s netradiční módou. Jednoduché šaty, pánské klobouky či kalhoty pro dámy si získaly během krátké doby popularitu u žen z vyšší společnosti a módní značka Chanel začala dobývat svět. V tomto roce slaví už 100. narozeniny!

Krátký film Once Upon a Time natočil pro účely prezentace značky Chanel přímo Karl Lagerfeld, kreativní ředitel módního domu Chanel. Premiéru měl 9. května v Singapuru a kromě Keiry Knightley se v něm objeví například i topmodelka Stella Tennant.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zlom týdne vás nemíchá, protože pracovně šlape podle plánu. Neohrozí vás ani šéfova nepříjemná nálada. Už jste na to zvyklí. Možná by vás to jindy štvalo, ale nyní se nad tím prostě…

Nejčtenější články

Doporučujeme