Keith Richards se stal novou tváří kabelek Louis Vuitton

9. 4. 2008
Keith Richards se stal novou tváří kabelek Louis Vuitton
Módní odborníci kroutí hlavou a reklamní experti nechápou, co může mít sice uznávaný, přesto však léty divokého života poznamenaný kytarista rockové kapely Rolling Stones Keith Richards (65) společného s luxusními dámskými kabelkami legendární značky Louis Vuitton? Odpověď je jednoduchá, je to zkrátka osobnost.

Divoký rocker nebude jedinou slavnou osobností, která se stane tváří reklamní kampaně Louis Vuitton pro její nejnovější řadu kabelek. Další hvězdy kampaně budou Catherine Deneuveová nebo Steffi Grafová.

Nová koncepce LV má zdůraznit silnou osobnost majitelky a její touhu po odlišení. Jak tisku prozradila slavná fotografka Annie Leibovitzová, která má reklamní kampaň na starosti, reklama bude vskutku neobvyklá a úderná.. "Louis Vuitton je firma s obrovskou tradicí, proto nechceme žádné bezduché mladinké modelky, ale výrazné osobnosti, které mají lidem, co nabídnout," prozradila fotografka, jejíž práce bude v amerických médiích k vidění již příští měsíc.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hned na začátku týdne přijdete na lepší myšlenky, co se pracovních povinností týká. Rozhodně si s ničím nezahrávejte a dělejte vše podle svého svědomí a vědomí. Uvidíte, že se vám to…

Nejčtenější články

Doporučujeme