Keňa a Malajsie: Za koupel bez plavek hrozí roky v base!

7. 5. 2010
Keňa a Malajsie: Za koupel bez plavek hrozí roky v base!
Jste žena a s potěšením se na mořském břehu vystavíte slunci bez podprsenky? Nebo se ráda i s manželem či s přítelem koupete nazí? Nabízíme vám přehled destinací, do nichž se v takovém případě na dovolenou rozhodně nevydávejte.

Mohli byste tam mít zatracené opletačky a leckde skončit i v base!

Německý portál bild.de zmapoval přehled zemí, kde se "topless" a nahota netoleruje, stíhá a mnohde i velmi přísně trestá.

USA Zákaz! Koupání bez plavek nebo slunění bez podprsenky není na většině pláží dovoleno. Výjimkou je Florida, tam se "topless" povoluje. Ale jen na některých plážích!

Dominikánská republika Není dovoleno. U hotelových bazénů jsou nezahalená ňadra většinou tolerována. Ale na veřejných plážích to bez bikin prostě nejde.

Mexiko Ne! S určitými výjimkami… Svléknout se na pláži donaha je úředně zakázáno. Jen na několika plážích, například v Oaxaca, personál tiše předstírá, že nevidí…

Turecko Zákaz! Na veřejných plážích je třeba zůstat v plavkách - dámy, vy i "nahoře". U hotelových bazénů "topless" tu a tam lze, pokud to majitelé výslovně povolí.

Tunisko Zákaz! A bikiny jsou povoleny jen u hotelových bazénů.

Keňa Přísný zákaz! Za koupel v Adamově či Evině rouše lze vyfasovat i dlouhodobý pobyt v base.

Jihoafrická republika Není dovoleno. U moře je třeba zůstat v plavkách, včetně horního dílu, dámy…

Hongkong Zákaz! Skákat do vody bez plavek, ale i jen bez horního dílu, je přísně zapovězeno - hrozí mastná pokuta.

Egypt Zakázáno zvláštním zákonem! To platí jak na plážích, tak u hotelových bazénů. Už i bikiny mohou Egypťané vnímat jako "pobuřující"…

Indonésie Zákaz. I v turistických lokalitách musí být zahraniční hosté přioděni. Jen na několika plážích personál strpí "topless" se skřípěním zubů. Ale lépe je nedráždit kobru obnaženými ňadry…

Indie Zákaz! Vydat se k moři či do turistických lokalit bez přiměřeného oblečení je tu považováno za zcela nemístné.

Thajsko Zákaz! I když se tu někteří odvážní turisté občas opalují nazí, nesmí se to a hrozí potíže.

Malajsie Přísně zakázáno! Nahotu na veřejnosti můžete "odskákat" až třemi lety za mřížemi!

Maledivy Absolutní tabu! Třebaže pláže tu připomínají ještě biblický ráj, kdo se na nich pokusí napodobit Adama či Evu, musí počítat s tím, že následně sáhne do prkenice pro nemalou pokutu…ČTĚTE TAKÉ:
Nezávislý cestovatelský portál!


Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konec týdne se těšíte z celého srdce. S kolegy sice dobře vycházíte, ale nedocenění ze strany šéfa je nešťastné. Jste zvědaví, zda bude trvat jeho nevhodná nálada a chování ještě příští…

Nejčtenější články

Doporučujeme