Ketchup křtil kečupem

5. 11. 2001
Ketchup křtil kečupem
54. představení muzikálu Starci na chmelu bylo ve čtvrtek 1.listopadu obohaceno jedinečnou událostí. Pop-rocková kapela KETCHUP, která v muzikálu vystupuje, zde představila své nové CD PLANETY.

Ketchup křtil kečupem

54. představení muzikálu Starci na chmelu bylo ve čtvrtek 1.listopadu obohaceno jedinečnou událostí. Pop-rocková kapela KETCHUP, která v muzikálu vystupuje, zde představila své nové CD PLANETY. V pořadí šestá deska (Čau brouku 1995, Svatební 1996, …co má bejt 1997, Tisíc a jedno slovo 1999, V klidu 2000, Planety 2001) byla “pokřtěna dle pravidel” - kečupem společnosti SPAK, která je letitým sponzorem kapely.
Kromě zástupců SPAKu a vydavatelství POPRON MUSIC samozřejmě popřála cédéčku úspěch i jeho kmotra – Jitka Asterová.
Po představení Starců na chmelu následovala oslava, která nebyla zahájena (jak bývá zvykem) živým vystoupením kapely, ale rovnou konzumací občerstvení. Kapela se představila až později - zakladatel kapely Karel Paul to vysvětlil slovy “..chtěli jsme, aby Ti, co se sem přišli jen najíst, vypadli, a zůstali jen Ti, co si nás přišli poslechnout..”.
Vydařené "křtiny" skončily až v časných ranních hodinách....

Zdroj: Roman Roun

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Získáváte stále nové informace. Jste přátelští a dobře odolní proti stresu. Nadřízený si už dávno všimnul vašich kvalit a přemýšlí o povýšení. Je jen otázkou, zda na to skutečně máte. V…

Nejčtenější články

Doporučujeme