Kevin Costner: Nejslavnější osobní strážce má 7 dětí a i po šedesátce je sexy!

19. 1. 2019
Vždycky se kolem něj točily krásné ženy, ovšem on má už téměř patnáct let oči jen pro jednu jedinou. Jeho druhá žena Christine vypadá sice jako jeho dcera, ale to jim ani trochu nevadí. Herec, producent, režisér, kterého si navždy budeme pamatovat z filmů Osobní strážce či Tanec s vlky, právě slaví své čtyřiašedesáté narozeniny! Co má ve svém životě nejradši a čeho se bojí nejvíc?

Na herectví to nevypadalo

Kevin Costner se narodil v Lynwoodu v Kalifornii jako třetí dítě v pořadí. Po smrti prostředního bratra se rodina hodně stěhovala. Na střední škole se zamiloval do sportu, především basketu a baseballu. Kromě toho byl velký romantik, který neustále o něčem snil, ale nic nenasvědčovalo tomu, že by z něj měl být herec. V roce 1973 začal studovat marketing na California State University. Během pětiletého studia začal překvapivě navštěvovat herecké kurzy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars je v nepříznivé kvadratuře s Neptunem, a proto se ocitáte v otázkách lásky na tenkém ledě. Naštěstí máte kolem sebe kamarády, kteří vás před neupřímným protějškem varují. Nejdříve se…