Kevin Costner: Nejslavnější osobní strážce má 7 dětí a i po šedesátce je sexy!

19. 1. 2019
Vždycky se kolem něj točily krásné ženy, ovšem on má už téměř patnáct let oči jen pro jednu jedinou. Jeho druhá žena Christine vypadá sice jako jeho dcera, ale to jim ani trochu nevadí. Herec, producent, režisér, kterého si navždy budeme pamatovat z filmů Osobní strážce či Tanec s vlky, právě slaví své čtyřiašedesáté narozeniny! Co má ve svém životě nejradši a čeho se bojí nejvíc?

Na herectví to nevypadalo

Kevin Costner se narodil v Lynwoodu v Kalifornii jako třetí dítě v pořadí. Po smrti prostředního bratra se rodina hodně stěhovala. Na střední škole se zamiloval do sportu, především basketu a baseballu. Kromě toho byl velký romantik, který neustále o něčem snil, ale nic nenasvědčovalo tomu, že by z něj měl být herec. V roce 1973 začal studovat marketing na California State University. Během pětiletého studia začal překvapivě navštěvovat herecké kurzy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je prostě den, ve kterém nechcete být sami a ležení u televize není pravé ořechové. Pokud vyrazíte mezi lidi anebo jen tak na procházku, všechno bude fajn. Možná byste snesli také…

Nejčtenější články

Doporučujeme