Kidmanová běhá zahalená a riskuje infarkt

12. 8. 2002
Kidmanová běhá zahalená a riskuje infarkt
Mnohé hvězdy investují značné částky do drahé kosmetiky chránící pleň a vlasy před neblahými účinky slunečního záření. I Nicole Kidmanová se snaží před nebezpečnými paprsky chránit. Opalovací krémy však nekupuje, neboň je pokládá za málo účinné.

Kidmanová běhá zahalená a riskuje infarkt

Klepněte pro větší obrázek Slunce je nejskloňovanější hvězdou posledních let. Dává nám teplo, energii a život, a přitom se před ním musíme skrývat. Mnohé hvězdy investují značné částky do drahé kosmetiky chránící pleň a vlasy před neblahými účinky slunečního záření. I Nicole Kidmanová (35) se snaží před nebezpečnými paprsky chránit. Opalovací krémy však nekupuje, neboň je pokládá za málo účinné.

Když si v pravé poledne vyrazí zaběhat do vyprahlé přírody slunné Kalifornie, chrání se tím, že se obleče od kotníků po temeno do těžkého černého oděvu. Ačkoli se prý ráda těší teplému kalifornskému létu, byla nedávno viděna se svým trenérem na Pacific Palisades zahalená jako lyžařka. Paprskům slunce sice uniká, ale možná velmi nebezpečně ohrožuje své srdce.

Přátelé se ovšem zrzavé celebrity zastávají. Shodují se na tom, že Nicole se chrání nejen před paprsky, ale také dotěrnými fanoušky. �Ona prostě nesnáší procházení během dne, aniž by nebyla celá zahalená. Její pleň je však nádherná. Kdybyste viděli tu bělostnou kůži skrze níž prosvítají žilky� Přesto jí stále dělají problémy pihy. Hrozně se jich bojí a zvláště nyní, když její maminka prodělala soužení s rakovinou prsu,� tvrdí kamarádka Nicole.

Lékaři pokyvují nad počínáním herečky hlavou: �Chodit zahalená sice Nicole může, ale v žádném případě v poledne na sluníčku, kdy rtuň dosahuje ke čtyřiceti stupňům Celsia. A běhat v tom počasí může jen blázen! To je pokus o sebevraždu, a žádný sport.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S vitalitou jste na tom tak napůl. Chce se vám poznávat nové lidi a věci, ale do práce moc chuť nemáte. Nějak se na ni nedokážete soustředit a nadřízený je v podstatě naštvaný. Už s tím…

Nejčtenější články

Doporučujeme