Kidmanová začínala v divadle jako uklizečka záchodů!

13. 5. 2002
Kidmanová začínala v divadle jako uklizečka záchodů!
Hollywoodská zrzavá kráska Nicole Kidmanová sice začínala svoji hvězdou hereckou kariéru u divadla, ovšem ne jako herečka, jak se mnozí její fanoušci doposud domnívali. Ve svém posledním rozhovoru přiznala, že zde pracovala jako uklízečka záchodů.

Kidmanová začínala v divadle jako uklizečka záchodů!

Hollywoodská zrzavá kráska Nicole Kidmanová (34) sice začínala svoji hvězdou hereckou kariéru u divadla, ovšem ne jako herečka, jak se mnozí její fanoušci doposud domnívali. Ve svém posledním rozhovoru přiznala, že zde pracovala jako uklízečka záchodů.

Nicole nicméně tohle období svého života považuje za velmi přínosné a rozhodně se za něj nijak nestydí.
„Skutečně jsem uklízela v Capital Theatre v Sydney. Byla to hrozná doba. Jednou se dokonce stala nějaká podivná nehoda a mnoho toalet začalo přetékat a já to musela všechno uklízet. Nebyla to opravdu žádná legrace. Lezla jsem po rukou a po kolenou a byla celá zmáčená. Bylo to nechutné,“ zavzpomínala si bývalá žena Toma Cruise na svoji vůbec první práci v životě. „Myslím, že něco tak odporného v popisu práce určitě nebylo. I když na své mládí vzpomínám velice ráda, tuhle etapu bych asi už vrátit nechtěla,“ přiznala hvězda filmu Moulin Rouge.

Kidmanová ovšem dodala, že si své začátky v divadle připomene, když jednou za čas uklízí doma toaletu a koupelnu po svých dětech. „Mé služebnictvo dostává každý čtvrtý víkend v měsíci volno a tak zůstane v domě všechno na mně. To si pak nasadím gumové rukavice, obléknu staré oblečení a jako za starých časů uklízím. Ovšem s tím rozdílem, že doma máme milionkrát čistěji, než na veřejných záchodcích,“ usmívá se Nicole.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadšení pro věc vám rozhodně nechybí, a proto berete veškeré pracovní úkony velice vážně. Vaší iniciativy si všímá jindy nabručený šéf a zlepšujete mu náladu. Konečně si troufáte říci, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme