Kila navíc nevadí: Slavné krásky s kyprou postavou, které jsou sexy

15. 3. 2018
Ženská postava je věčným tématem. Ať už je žena kypřejší či štíhlá, vysoká nebo drobná, téměř nikdy není spokojená se svou postavou, obzvlášť v porovnání s vychrtlými modelkami. Některé slavné ženy jsou ale důkazem toho, že i s bujnými křivkami můžete být krásná a sexy. Které to jsou?

Christina Hendricks

Christina Hendricks je jasným důkazem toho, že i žena s výraznými křivkami může v Hollywoodu udělat kariéru. Krásná zrzka na sebe upozornila rolí Joan Harris v seriálu Šílenci z Manhattanu, za kterou získala šest nominací na cenu Emmy. Podle časopisu Esquire byla také značena jako „nejpřitažlivější žena na světě“ a zvolena nejkrásnější Američankou. Se získáním role ale měla ze začátku problém. „Na obrazovkách by mělo být milion různých typů postav. A je hrozné, že to tak není,“ uvedla později. V současnosti ji můžete vidět v novém seriálu Good Girls, kde neztratila nic ze svých půvabů.

Prohlédněte si kypré krásky v galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Při pátku nepřicházejí výrazné změny. Sice jste mistři, ale už se těšíte na víkend. Možná byste se mohli zdokonalit v cizím jazyku anebo se věnovat estetickým zájmům. To vše je klíčové.…

Nejčtenější články

Doporučujeme