Kirsten Dunstová: Pavouci líbají skvěle!

3. 5. 2007
Kirsten Dunstová: Pavouci líbají skvěle!
O rozruch na světové premiéře Spidermana 3, která se uskutečnila v Londýně, se postarala představitelka hlavní ženské role, pětadvacetiletá hollywoodská herečka Kirsten Dunstová. Na slavnostní večer se dostavila v kostýmu ze svého nejslavnějšího filmu Interwiev s upírem a jako pravá příslušnice rodu "nemrtvých" se také chovala.

Před zraky přítomných otevřeně flirtovala s partnerem před kamerou, jedenatřicetiletým Tobey Maguierem, a na zvědavou otázku reportérů, jaké to bylo, líbat se s Pavoučím mužem, odpověděla, že si rozhodně nemůže stěžovat.

Jen prý lituje, že k tomu nemá příležitost častěji. Neméně rozverně se choval i Tobey, který se stylizoval do role zapáleného bojovníka za práva pavouků.

"Nikdy je nezabíjím," prohlásil. "Každého, kterého někde chytím opatrně a něžně eskortuju ven do přírody."

Třetí díl cyklu o pavoučím muži, jehož výroba stála přes 200 milionů dolarů, se objeví v českých kinech právě dnes 3.května.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Také v úterý se dočkáte kariérního posunu. Nadřízený dokonce uvažuje o tom, že vám přidá na platu. Tato varianta se vám moc zamlouvá, protože finančně jste na tom skutečně bídně.…

Nejčtenější články

Doporučujeme