Kirstie Alley: Neměla jsem sex deset let a vůbec mi nechybí

20. 3. 2010
Kirstie Alley: Neměla jsem sex deset let a vůbec mi nechybí
Herečka Kirstie Alley prý s nikým nechodila posledních deset let. Zápasila se svou váhou a pánové se jí tak vyhýbali. Ovšem během té doby prý vůbec nepostrádala sex, nechybí jí dokonce ani teď.

Láska a lidská blízkost jí ale chybějí moc, také proto je rozhodnuta opět zhubnout a najít svému srdci muže.

Za poslední tři roky devětapadesátiletá Kirstie přibrala na 104 kilogramů a teď se snaží hubnout před kamerami. Shodit chce aspoň třicet kilogramů a záběry z jejího úsilí budou tvořit náplň dokumentární reality show Kirstie Alley´s Big Life.

„Randila jsem s někým od svých patnácti roků. Vždycky a pořád jsem měla nějakého přítele nebo manžela nebo někoho. Tohle je poprvé v životě od mých patnácti, kdy můžu dělat co chci a kdy chci… Nechybí mi sexualita. Když jsem byla do někoho zamilovaná, nepotřebovala jsem mu vymlátit mozek z hlavy. Chybí mi zamilovanost. Chybí mi, že mi nikdo nechybí a že nejsem zamilovaná a nečekám, až mi zavolá,“ přiznala Kirstie.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Menší neshody s partnerem jsou fuč a můžete se věnovat svým koníčkům. Drahá polovička se smířila s tím, že jste tak trochu praštění a hazardéři. Pokud už chcete jít do rizika, tak se…

Nejčtenější články

Doporučujeme