Kirstie Alley: Neměla jsem sex deset let a vůbec mi nechybí

20. 3. 2010
Kirstie Alley: Neměla jsem sex deset let a vůbec mi nechybí
Herečka Kirstie Alley prý s nikým nechodila posledních deset let. Zápasila se svou váhou a pánové se jí tak vyhýbali. Ovšem během té doby prý vůbec nepostrádala sex, nechybí jí dokonce ani teď.

Láska a lidská blízkost jí ale chybějí moc, také proto je rozhodnuta opět zhubnout a najít svému srdci muže.

Za poslední tři roky devětapadesátiletá Kirstie přibrala na 104 kilogramů a teď se snaží hubnout před kamerami. Shodit chce aspoň třicet kilogramů a záběry z jejího úsilí budou tvořit náplň dokumentární reality show Kirstie Alley´s Big Life.

„Randila jsem s někým od svých patnácti roků. Vždycky a pořád jsem měla nějakého přítele nebo manžela nebo někoho. Tohle je poprvé v životě od mých patnácti, kdy můžu dělat co chci a kdy chci… Nechybí mi sexualita. Když jsem byla do někoho zamilovaná, nepotřebovala jsem mu vymlátit mozek z hlavy. Chybí mi zamilovanost. Chybí mi, že mi nikdo nechybí a že nejsem zamilovaná a nečekám, až mi zavolá,“ přiznala Kirstie.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Určitě si dnes dávejte pozor na podepisování smluv, ve kterých může být zakleto čertovo kopýtko, kterého si na první pohled nevšimnete. Kvůli tomu může vzniknout nečekaný finanční problém.…

Nejčtenější články