Komentáře k článku zpět na článek

babička 50 let 22. 3. 2010 | 16:47

Ale ne milé dámy,nikdy není pozdě na změnu,člověk si musí jen uvědomit co ještě od života a od sebe chce ,přestat si hýčkat bolístky a litovat se.Každá žena /věk nehraje roli/stojí za skutečnou lásku a zaslouží si jí,jen si to musíme připustit.Znám starší ženy co se ploužily životem sami at už z jakýchkoli důvodů a hele-najednou se jim láska postavila do cesty a ted si jí užívají plnými doušky,tak proč by to nemohlo potkat i nás.

kufr 20. 3. 2010 | 22:52

Zdaračko, ve 40 je ženská v nejlepších letech. Zkušená, nedělá si přehnané iluze, ví, že pro ni nepřijede žádný princ na bílém koni, ale pokud najde hodnotného mužského, může to mít úroveń. Rozumný chlap nehledá nějaké třeštidlo, ale ženu na kterou je spolehnutí a nemá v hlavě vakuum.

Míša 20. 3. 2010 | 22:26
zdaracka 20. 3. 2010 | 19:19

Njn ...taky mě to čeká, bude mi 40 a nejvíc mi vadí, že mi už skoro nevadí, že nemám ani sex a ani lásku a ani city a pocity. Vadí mi, že mi přestává vadit, že mi nikdo nevolá, nepíše, ráno se mnou nesnídá. Nikdy mne nenapadlo, že to bude tak brzo, jenže ... co, děti mám, byt mám, práci mám a lásky jsem si asi už užila dost. A sexu ještě víc. Nejspíš mám vybráno a i kdyby ne, chlapi se vázat nechtějí a já už sex bez vztahu nechci. Dnešní rozvedení chlapi se cítí volní, uloví si nějakou mladou roštěnku jako image, chtějí si dokazovat, že na to ještě mají a ti, co ne, ti jsou ženatí a pokud jim doma něco chybí, chtějí jen milenky. A ten zbytek, to jsou fakt staří mládenci, co je jim pivo a smrádek ale teplíčko bližší než ženská. Škoda, že jsem si před rokem a půl neuložila článek, kde nějaká chytrá psala, že krize přiměje lidi, aby si hledali partnery, protože ve dvou se bude snadněji finanční krize překonávat. A ono prd leda ... A tak jsem sing, začínám být zatrpklá a nejlíp mi je práci. Nikam nechodím a všechno řeším sama.

Tessinka1 20. 3. 2010 | 18:55

Přečtěte si také

Horoskopy

Kvůli negativní atmosféře se těšíte do práce. Největší problém je samotná přítomnost drahé polovičky.…