Klíč ke šťastnému vztahu? Štíhlejší partnerka!

19. 7. 2011
Klíč ke šťastnému vztahu? Štíhlejší partnerka!
Pevný vztah se většinou opírá o řadu pilířů, jedním z těch důležitých je podle expertů z Tennessee tělesná váha. Tedy konkrétně poměr váhy muže a ženy.

Vyjádřeno indexem BMI má větší šanci prožít dlouhé šťastné manželství či vztah ta dvojice, v níž má žena menší index tělesné váhy než muž.

Muži vydrží se svou partnerkou ve vztahu déle, pokud je tato štíhlejší. Vnímají ji totiž jako atraktivnější. A ženy se cítí sebevědomě a milované, protože vědí, že po nich jejich muž stále touží.

Podle studie psychologů z University of Tennessee dvojice, kdy žena má menší BMI než muž, nejen že vydrží déle spolu, ale navíc je spokojenější v průběhu vztahu.

„Skvělým vzkazem této studie je, že žena jakékoli postavy a rozměrů může být šťastná, když si najde správného muže. Záleží na relativní váze, nikoli absolutní. Nemusejí být vyzáblé, jen štíhlejší než muži,“ tvrdí profesorka Andrea Meltzer z University of Tennessee.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Kartářka Dagmar Kludská: Co nás čeká a kterým celebritám vykládala karty?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek vám přináší hodně šancí, jak předvést svůj mimořádný potenciál a prosadit svůj um na pracovním poli. Díky planetám, které jsou v příznivém sextilu k vašemu znamení, jedete skoro…

Nejčtenější články