Klobouky, které se nosí v Praze i v Austrálii

18. 6. 2001
Klobouky, které se nosí v Praze i v Austrálii
V úterý 12.června proběhlo v Rytířském sále hotelu Kampa V. společenské setkání firmy Otto Blanc pod názvem - Barvy léta s klobouky a šperky návrhářky Zuzany Vranovské.

Klobouky, které se nosí v Praze i v Austrálii

V úterý 12.června proběhlo v Rytířském sále hotelu Kampa V. společenské setkání firmy Otto Blanc pod názvem - Barvy léta s klobouky a šperky návrhářky Zuzany Vranovské. Tato módní návrhářka předvedla svoji poslední módní kolekci klobouků, šperků a exkluzivních doplňků před svým podzimním návratem do Austrálie (klobouky paní Vranovské se prodávají v Austrálii za 600-900 USD, u nás za 2000-3600,-Kč) . Přítomné dámy měly možnost si klobouky vyzkoušet a případně zakoupit. Tuto možnost má i každá z vás, pokud navštíví boutique firmy Otto Blanc (Vítězná 18, Praha 1).

Firma OTTO BLANC se zabývá maloobchodním prodejem dámské modelové konfekce čs. návrhářek - Tatiany Kovaříkové, Natali Ruden, Ivany Novotné, Mirky Mašindové, Ilony Zárubové a atd. a také prodejem pánské klasické módy.

Inspirujte se klobouky Zuzany Vranovské z následujících fotografií.

Autor: Dana Švigová
Foto: Otto Blanc

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hlavně dnes respektujte varování hvězdné konstelace Merkuru se Saturnem. Bohužel na tom nebudete po fyzické stránce nejlépe, takže těžkou práci, kterou můžete odložit, nechte na jindy.…

Nejčtenější články