Klobouky, které se nosí v Praze i v Austrálii

18. 6. 2001
Klobouky, které se nosí v Praze i v Austrálii
V úterý 12.června proběhlo v Rytířském sále hotelu Kampa V. společenské setkání firmy Otto Blanc pod názvem - Barvy léta s klobouky a šperky návrhářky Zuzany Vranovské.

Klobouky, které se nosí v Praze i v Austrálii

V úterý 12.června proběhlo v Rytířském sále hotelu Kampa V. společenské setkání firmy Otto Blanc pod názvem - Barvy léta s klobouky a šperky návrhářky Zuzany Vranovské. Tato módní návrhářka předvedla svoji poslední módní kolekci klobouků, šperků a exkluzivních doplňků před svým podzimním návratem do Austrálie (klobouky paní Vranovské se prodávají v Austrálii za 600-900 USD, u nás za 2000-3600,-Kč) . Přítomné dámy měly možnost si klobouky vyzkoušet a případně zakoupit. Tuto možnost má i každá z vás, pokud navštíví boutique firmy Otto Blanc (Vítězná 18, Praha 1).

Firma OTTO BLANC se zabývá maloobchodním prodejem dámské modelové konfekce čs. návrhářek - Tatiany Kovaříkové, Natali Ruden, Ivany Novotné, Mirky Mašindové, Ilony Zárubové a atd. a také prodejem pánské klasické módy.

Inspirujte se klobouky Zuzany Vranovské z následujících fotografií.

Autor: Dana Švigová
Foto: Otto Blanc

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se vám nepodaří vstát pravou nohou, tak nezoufejte. Ostatní členové rodiny se postarají o vaše blaho. Momentálně doma panují ideální vztahy. Zejména drahá polovička je chápavá a…

Nejčtenější články

Doporučujeme