Klub harmonie těla i duše – Balance Club Brumlovka

8. 11. 2007
Klub harmonie těla i duše – Balance Club Brumlovka
Jak ve vábném snu nebo v lákavé budoucnosti si návštěvník připadá v pražském Balance Clubu Brumlovka. Patří ke špičkovým evropským wellness a fitness centrům. Punc exkluzivity mu dávají klubové členství, fantastické vybavení, příjemná atmosféra, využití nejmodernějších trendů. A také nadstandardní služby i osobní přístup ke každému členu klubu.

Tady může stresem vyčerpaný člověk velmi příjemným způsobem obnovit tělesnou i duševní rovnováhu. Mezi hosty ladícími svou formu a regenerujícími síly patří i fotbalisté prvoligového týmu Slavia Praha, kteří v současné době bodují i v Lize mistrů.

Za půl roku fungování klubu neodolalo možnosti hýčkat své tělo i duši v příjemných klubových prostorách už přes 1 300 členů. Od září přichází Balance Club Brumlovka s nabídkou nových lekcí a rozšiřuje svůj program tak, aby si v něm dokázal najít každý člen čas pro svůj oblíbený sport či zálibu. Milovníci spinningu se nově mohou věnovat své zálibě ve všední dny třikrát až čtyřikrát denně, o víkendu mohou navštívit každý den jednu lekci. Přibyly také hodiny podvečerního aerobního cvičení. Formy cvičení jsou velmi rozmanité - lze zvolit formu meditativní, relaxační, uvolňovací, energetickou, anebo animativní lekce s choreografickými prvky, formovací bodystyling, rehabilitační lekce.

Zvláště ženy jistě rády využijí i rozšířené hodiny aqua aerobiku (Aqua Dance) v plaveckém bazénu 25 m dlouhém, kde je možné také rehabilitační plavání. Budoucí maminky se už nemusí bát porodu: pomohou jim speciální jogínské cviky v lekcích gravid jógy. Za odborného vedení se naučí správně při porodu dýchat i ovládat vlastní tělo tak, aby narození děťátka bylo co nejméně bolestivé. A také po porodu trenér mamince pomůže sestavit individuální cvičební plán. Cvičitelé hatha jógy jsou pak připraveni pro všechny, kdož chtějí dosáhnout tělesné i duševní harmonie a zbavit se stresu. Antistresové lekce či lekce zaměřené na prevenci civilizačních chorob či na vyrovnání svalových disbalancí jsou koncipovány pro malé skupiny.

Radostný pocit přinášejí také nově zařazené či rozšířené taneční lekce. Hosté si mohou vybrat, zda budou tančit erotikou nabité flamenco nebo se naučí módní a efektní orientální tance.

Již k tradičním službám klubu patří sestavení individuálního tréninkového plánu, který mohou každému vypracovat vyškolení trenéři na základě výsledků diagnostiky, tj. pomocí speciálního softwaru a testovacích cviků. Plán se přizpůsobuje podle věku, kondice, pohlaví a přání klienta. Diagnostická vyšetření se opakují, aby se mohla efektivita cvičení zvyšovat podle zlepšující se fyzické kondice. Odborníci i nejmodernější přístroje pomáhají individuálně i při redukci nadváhy a při radách v oblasti zdravé výživy.

Bazén, vířivka, kruhová pára, nad níž se klene hvězdné nebe, sauna, Kneippova lázeň s masážními oblázky, solárium, tepidárium, sloužící obdobně jako u zhýčkaných starých Římanů k přechodu mezi horkou a chladnou koupelí, lebedění si v lehátkách obklopených zelení, to vše tu slouží k odstranění civilizační zátěže současného člověka. Speciální masáže a relaxační prostory stejně jako Dětský koutek Rybička s rozšířenou otevírací dobou zvyšují pocit luxusu a pohody. Balance Club Brumlovka ozdravuje a dodává radost ze života. I ředitel jeho managementu Jan Vrabec je všestranný: vystudovaný filozof a psycholog je zároveň sportovcem a už zakládal i vedl obdobná centra v zahraničí, v Rakousku byl za to vyznamenán. Upozorňuje nás: „Wellness není péče o zdraví ve volném čase, ale péče o volný čas zdravým způsobem.“

Oficiální stránka Balance Clubu Brumlovka: http://www.balanceclub.cz>www.balanceclub.cz Balance Club Brumlovka Vyskočilova 2/1100 140 00 Praha 4 - Michle

Soutěž o členství v klubu Brumlovka

Nyní máte šanci získat jedinečný zážitek ve formě jednodenního členství v Balance Clubu Brumlovka. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky. Vyhrávají dvě čtenářky.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se jedná o pracovní stránku, jste na pokraji sil a nevíte si rady v podstatě s ničím. Často chybujete a musíte uznat, že jste přepracovaní. Jindy byste takové chyby neudělali. Naopak…

Nejčtenější články

Doporučujeme