Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Jaký rituál vykonat o podzimní rovnodennosti

22. 9. 2021
Foto: archiv Lilie Khousnoutdinové
Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Jaký rituál vykonat o podzimní rovnodennosti | Foto: archiv Lilie Khousnoutdinové
Podzim už je tady, dovolme si využít jeho potenciál na plno. Možná jste se nyní vrátila z dovolené, kde jste měla prostor vypnout a věnovat se jen odpočinku. Nechce se vám vracet se do „starých kolejí“ plných povinností a stresu? Kněžka Lilia Khousnoutdinova vám poradí, jaký rituál vám pomůže.

Co to je Mabon?

Ještě pořád chcete naskočit zpět do „kolotoče“, který vás připravuje o energii a radost? Již není třeba. 22. září nastane podzimní rovnodennost, a tak využijte její sílu k tvorbě nové reality, která vám vlije energii do žil. O rovnodennosti vzniká harmonie mezi vnitřním a vnějším světem a pozvolna ustupuje sluneční energie. Uctěme tedy „rovno dennost“ – vyváženost a equilibrium v přírodě. Podzimní rovnodennost je kouzelný čas vyrovnanosti a hojnosti. Mabon, jak se také nazývá tento čas, určuje střed sklizně. Je čas sklidit to, co jsme zaseli, a poděkovat za hojnost a plody, které nám poskytuje matka země.

Jak vykonat rituál? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou pro vás zničující a vy prahnete po dalším odpočinku. Říkáte si, že byste si vzali…