Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Jaký rituál vykonat o podzimní rovnodennosti

Podzim už je tady, dovolme si využít jeho potenciál naplno. Možná jste se nyní vrátila z dovolené, kde jste měla prostor vypnout a věnovat se jen odpočinku. Nechce se vám vracet se do „starých kolejí“ plných povinností a stresu? Kněžka Lilia Khousnoutdinova vám poradí, jaký rituál vám pomůže.

Co to je Mabon?

Ještě pořád chcete naskočit zpět do „kolotoče“, který vás připravuje o energii a radost? Již není třeba. 22. září nastane podzimní rovnodennost, a tak využijte její sílu k tvorbě nové reality, která vám vlije energii do žil. O rovnodennosti vzniká harmonie mezi vnitřním a vnějším světem a pozvolna ustupuje sluneční energie. Uctěme tedy „rovno dennost“ – vyváženost a equilibrium v přírodě. Podzimní rovnodennost je kouzelný čas vyrovnanosti a hojnosti. Mabon, jak se také nazývá tento čas, určuje střed sklizně. Je čas sklidit to, co jsme zaseli, a poděkovat za hojnost a plody, které nám poskytuje matka země.

Jak vykonat rituál o podzimní rovnodennosti? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nezapomeňte na to, že je již zítra první neděle adventní, proto si vyrobte či kupte adventní věnec. Blíží se vánoční čas, díky němuž byste měli mnohé pochopit. Nemyslete jen na práci a…