Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Rituál k posílení nových záměrů do života

23. 3. 2021
Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Rituál k posílení nových záměrů do života
20. března byla jarní rovnodennost. Pocítila jste tu velkou změnu nejen v přírodě, ale i sama v sobě? Jak využít toto období pro svůj prospěch a jak se pomocí rituálů posílit do nových etap života, vám poradí partnerka Karla Janečka, kněžka Lilia Khousnoutdinova.

Po dlouhém zimním spánku přichází světlé dny

Pokud jste opravdu dodržovala cyklus stejně jako naše matka zem, přichází i k vám silná energie. Jestliže jste stále ještě zůstala věrná natahování času pomocí ponocování a kávy, tak vás tato energie může zaskočit svou intenzitou a přijde k vám veliká únava. Proto je velmi důležité jít s cyklem planety a ne proti němu. Dovolit si hluboký spánek a přes den být aktivní. Díky tomu jsou tělo i mysl odpočinuté a přichází harmonie spolu s pozitivními emocemi. Daří se pak více a hlouběji vnímat a prožívat radostné okamžiky všedního dne. Jsou věci, které jako společnost bohužel děláme jako zlozvyk, a je na čase to začít dělat jinak.

Co to je jarní rovnodennost? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, dubnové období je pro vás zkraje náročné. Naštěstí jste optimisté a věříte v pozitivní zvrat. Získejte zpátky dobrou náladu a věnujte se užitečným aktivitám. Jakmile se…