Kněžka Lilia Khousnoutdinová: Rituál, který ukončí nevyhovující život a posune dál

8. 8. 2020
Kněžka Lilia Khousnoutdinová: Rituál, který ukončí nevyhovující život a posune dál
V období dovolených máte prostor a čas se zastavit. Uvědomit si, co vám v životě funguje a co ne, co byste chtěla jinak, a zamyslet se jak. Použít k tomu můžete i rituál, který vám pomůže zbavit se všeho nepohodlného a vykročit dál. Jak na něj vám prozradí partnerka Karla Janečka, kněžka Lilia Khousnoutdinová.

Zastavení

Během pracovní části roku se mnohým stává, že se neumí zastavit a stále se věnují práci nebo péči o ostatní. A ta chvíle nádechu a výdechu. Zastavení. Vytvoření prostoru sám pro sebe se dostává do času AŽ NĚKDY, POTOM, POZDĚJI. A tak v čase dovolené, kdy dosednete se zabalenými kufry na místo, anebo i třeba doma s vidinou nepracovního týdne před vámi můžete zjistit, že to, co tak dlouho žijete, vám nevyhovuje. Říkáte si, proč jsem v tom tak dlouho? Proč jsme se s partnerem odcizili? Proč už spolu tolik nemluvíme jako dříve? Najednou máte pocit, že to, co vám kdysi bylo tak blízké, je vzdálené. A že to, co vás baví, jste odkládali tak dlouho, že si ani nepamatujete, kdy jste to dělala naposledy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne zakončíte zajímavým gestem. Nadřízeného přesvědčíte o tom, že nejste žádná béčka, i když nepůjde o nic světoborného. Jakmile skončí pracovní doba, už na práci…