Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Rituál moudrých žen pro přijetí menopauzy

13. 7. 2021
Věnovat pozornost svému tělu a jeho proměnám je důležité. Podstatné je nezapomínat na něj a vážit si toho, že jej máme, je zdravé a co všechno nám umožňuje. Partnerka Karla Janečka, kněžka Lilia Khousnoutdinova prozradí, jaký rituál se hodí pro období menopauzy.

Přechod není tabu

Jednou z proměn ženského těla, které přichází se zralostí věku, je menopauza. Čas, kdy tělo přestává dávat krev světu, ale nechává si svou moudrost pro sebe a pro své blízké. Příchod menopauzy bývá často tabuizovaným tématem dnešní společnosti, která se snaží za každou cenu vypadat a působit mladším dojmem. Ale tím, že je žena v přechodu, se přece nevytrácí její ženskost a smyslnost! A proto pojďme uctít své tělo za to, že dalo život našim dětem, a i za cestu, kterou prošlo během velké a plodné části svého života, a nyní svou sílu může směřovat ke kreativitě a plnění svých snů.

Co to jsou rituály? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Každým coulem jste dříči, ale v posledních dnech jste také velmi unavené. Nadřízený vidí, že na všechno nestačíte možná vám dá k ruce pomocníka. O tom, že svěří celý úkol jinému…

Nejčtenější články

Doporučujeme