Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Rituály, které pomohou ženě v šestinedělí

5. 6. 2021
Ať už se porod týká přímo vás, nebo vaší dcery, sestry či blízké kamarádky, není žádnou novinkou, že období šestinedělí je náročné. Pozornost je věnovaná především miminku a na ženu se často zapomíná. Jak pomocí rituálu docílit, aby se čerstvá maminka cítila co nejlépe? Poradí vám partnerka Karla Janečka kněžka Lilia Khousnoutdinova. Praktický rituál najdete i na videu v úvodu článku.

Matka v pozadí

Poporodní rituál je pro ženu velmi vhodné vytvořit během doby šestinedělí, ale i později má velmi silnou léčivou energii. V době po porodu bývá totiž často věnovaná veškerá pozornost nově narozenému miminku, a matka tak zůstává v pozadí. Pro ni je však toto období nejen krásné, ale i velmi náročné v tom, že její tělo zvládlo neskutečný fyzický výkon spojený s obrovskými emocemi na vlnách silné lásky. Tělo se po porodu vzpamatovává a léčí se jeho zranění a zároveň je všechna péče věnována miminku.

Jak vykonat rituál v šestinedělí? Podívejte se na video v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Mezinárodní den nekupování ničeho si vezměte skutečně k srdci. Stejně na tom nejste finančně dobře, a dokonce vám hrozí prodělečné investice. Díky šetření se z nedostatku rychleji…