Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Rituály, které pomohou ženě v šestinedělí

5. 6. 2021
Foto: Archiv Lilii Khousnoutdinove
Kněžka Lilia Khousnoutdinova: Rituály, které pomohou ženě v šestinedělí | Foto: Archiv Lilii Khousnoutdinove
Ať už se porod týká přímo vás, nebo vaší dcery, sestry či blízké kamarádky, není žádnou novinkou, že období šestinedělí je náročné. Pozornost je věnovaná především miminku a na ženu se často zapomíná. Jak pomocí rituálu docílit, aby se čerstvá maminka cítila co nejlépe? Poradí vám partnerka Karla Janečka kněžka Lilia Khousnoutdinova. Praktický rituál najdete i na videu v úvodu článku.

Matka v pozadí

Poporodní rituál je pro ženu velmi vhodné vytvořit během doby šestinedělí, ale i později má velmi silnou léčivou energii. V době po porodu bývá totiž často věnovaná veškerá pozornost nově narozenému miminku, a matka tak zůstává v pozadí. Pro ni je však toto období nejen krásné, ale i velmi náročné v tom, že její tělo zvládlo neskutečný fyzický výkon spojený s obrovskými emocemi na vlnách silné lásky. Tělo se po porodu vzpamatovává a léčí se jeho zranění a zároveň je všechna péče věnována miminku.

Jak vykonat rituál v šestinedělí? Podívejte se na video v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jeden z kolegů, který vám nepřeje a stále se vám motá do cesty, skončí. Prostě se jeho společnosti zbavíte a budete mít konečně klid. Proto se teď zaměřte na odvedení dokonalých výsledků,…