Kněžka Lilia Khousnoutdinová: Rituály proti koronaviru i jarní detox

24. 3. 2020
Kněžka Lilia Khousnoutdinová: Rituály proti koronaviru i jarní detox
V tomto nelehkém období, kdy Zemi sužuje pandemie koronaviru, všichni řešíme, jak se před nemocí chránit. Partnerka Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová zná rituály, které vám v tom mohou pomoci. Jak na ně?

Co je důležité si uvědomit?

Mnoho z nás mělo velké plány. Stejně tak jako i já, chtěla jsem cestovat, účastnit se kurzů a výcviků, přednášet, nyní je vše jinak. A samozřejmě jsem stejně jako většina z vás doma s rodinou. Tato situace nás vede k tomu, abychom si uvědomili svou vděčnost za to, co máme. Protože jak jinak si to uvědomíme než tím, že o to dočasně přijdeme. Kdy jindy pocítíme důležitost zdraví? Až když nás naše tělo nějakým způsobem zastaví, a to právě ve chvíli, kdy ho neposloucháme. Využijme proto tento čas k tomu, abychom byli spolu vědomě a zcela přítomně. Abychom si řekli to, co jsme ještě nevyjádřili, a vzájemně si poděkovali. Zároveň je důležité podpořit své tělo, svou imunitu, zařadit i detox.

O čem jsou rituály kněžky Lilie Khousnoutdinové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěrečná fáze měsíce je pro vás ta nejklidnější. Konečně jste přišli na to, že se nemáte nikomu motat do problémů. Jakmile se začnete starat jen sami o sebe, uděláte nejlépe. Na pomoc vám…

Nejčtenější články

Recepty pro vás Další recepty