Kněžka Lilia Khousnoutdinová: Rituály proti koronaviru i jarní detox

24. 3. 2020
Kněžka Lilia Khousnoutdinová: Rituály proti koronaviru i jarní detox
V tomto nelehkém období, kdy Zemi sužuje pandemie koronaviru, všichni řešíme, jak se před nemocí chránit. Partnerka Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová zná rituály, které vám v tom mohou pomoci. Jak na ně?

Co je důležité si uvědomit?

Mnoho z nás mělo velké plány. Stejně tak jako i já, chtěla jsem cestovat, účastnit se kurzů a výcviků, přednášet, nyní je vše jinak. A samozřejmě jsem stejně jako většina z vás doma s rodinou. Tato situace nás vede k tomu, abychom si uvědomili svou vděčnost za to, co máme. Protože jak jinak si to uvědomíme než tím, že o to dočasně přijdeme. Kdy jindy pocítíme důležitost zdraví? Až když nás naše tělo nějakým způsobem zastaví, a to právě ve chvíli, kdy ho neposloucháme. Využijme proto tento čas k tomu, abychom byli spolu vědomě a zcela přítomně. Abychom si řekli to, co jsme ještě nevyjádřili, a vzájemně si poděkovali. Zároveň je důležité podpořit své tělo, svou imunitu, zařadit i detox.

O čem jsou rituály kněžky Lilie Khousnoutdinové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, máte před sebou báječný víkend, ve kterém se nebudete nudit ani minutu. Víkendové povinnosti si hezky rozvrhnete a vše budete mít kontrolou. Ven můžete vyrazit se známými, které…

Nejčtenější články

Doporučujeme