Kniha Na co muží myslí kromě sexu? se prodává více než Harry Potter!

4. 3. 2011
Kniha Na co muží myslí kromě sexu? se prodává více než Harry Potter!
Britský autor Sheridan Simove si položil otázku: „Na co muži myslí kromě sexu?“ A rozhodl se odpověď sepsat do své nové knihy. Svázal 200 čistých nepopsaných listů a pod názvem výše uvedené otázky ji vydal jako odpověď.

Britští studenti jeho vtípek pochopili a knihu začali masově skupovat. Stojí pouhých 4,69 libry – asi 133 korun – a stala se bestsellerem.

Kniha What Every Man Thinks About Apart From Sex už na Amazonu dosáhla pořadí 744 a je před Šifrou mistra Leonarda od Dana Browna (pořadí 2 910) či Harrym Potterem a Fénixovým řádem od J. K. Rowling, který má pozici 2 406.

„Koupil jsem si jeden výtisk pro kamaráda jako vtípek a on to začal používat jako zápisník. Zdá se, že každý student má teď svůj. Já jsem tím rozjel docela šílenství na naší škole,“ tvrdí Jess Lloyd z Nottingham University.

Devětatřicetiletý Sheridan Simove vystudoval doktorát z psychologie na Oxford University.

„Nikdy by mě ani v nejdivočejším snu nenapadalo, že se budu prodávat lépe než Harry Potter,“ komentoval s úsměvem Simove svůj úspěch.

ČTĚTE TAKÉ:
Co o vás prozradí křik při sexu?!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci týdne jste zakopali válečnou sekeru se stresem. Došlo vám, že podléháte nervozitě kvůli věcem, které nestojí za to. Nadřízený vám může být ukradený. Přeci si nenecháte zničit…

Nejčtenější články

Doporučujeme