Kniha pod stromečkem: Tip na dvanáct nejlepších bestsellerů k Vánocům

23. 11. 2019
Vánoční šílenství se pomalu, ale jistě vkrádá do obchodů a nákupních center. Pokud se mu chcete vyhnout, je nejvyšší čas začít nakupovat dárky. Proč někomu neudělat radost knihou nebo motivačním diářem? Vybrali jsme novinky a namíchali pestrý koktejl: oddechové ženské čtení, detektivka i literatura faktu.

E. L. James – Mister

Autorka oblíbené knihy Padesát odstínů šedi přichází s novinkou Mister. Londýn, 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má konexe v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ale mění vlivem nešťastné události, po které Maxim zdědí šlechtický titul, bohatství a nemovitosti, avšak také veškerou související zodpovědnost. Na tuto roli není připraven a zdráhá se jí zhostit. Daleko větší výzvu však pro něj představuje potlačování touhy po záhadné mladé ženě, která nevlastní o mnoho víc než nebezpečnou a vtíravou minulost a teprve nedávno se přistěhovala do Anglie. Uzavřená, krásná a hudebně nadaná žena je přitažlivou hádankou, jež mění Maximův chtíč ve spalující vášeň, jakou nikdy předtím nepocítil a ani se ji neodvažuje pojmenovat. 

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svatého Václava, kamna připrav do rána. Snad se tato předtucha nevyplní, protože vy po sychravém počasí netoužíte. Myslíte jen na výlety, cestování nejen po tuzemsku a ocenili byste i…