Kniha pod stromečkem: Tip na dvanáct nejlepších bestsellerů k Vánocům

23. 11. 2019
Vánoční šílenství se pomalu, ale jistě vkrádá do obchodů a nákupních center. Pokud se mu chcete vyhnout, je nejvyšší čas začít nakupovat dárky. Proč někomu neudělat radost knihou nebo motivačním diářem? Vybrali jsme novinky a namíchali pestrý koktejl: oddechové ženské čtení, detektivka i literatura faktu.

E. L. James – Mister

Autorka oblíbené knihy Padesát odstínů šedi přichází s novinkou Mister. Londýn, 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má konexe v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ale mění vlivem nešťastné události, po které Maxim zdědí šlechtický titul, bohatství a nemovitosti, avšak také veškerou související zodpovědnost. Na tuto roli není připraven a zdráhá se jí zhostit. Daleko větší výzvu však pro něj představuje potlačování touhy po záhadné mladé ženě, která nevlastní o mnoho víc než nebezpečnou a vtíravou minulost a teprve nedávno se přistěhovala do Anglie. Uzavřená, krásná a hudebně nadaná žena je přitažlivou hádankou, jež mění Maximův chtíč ve spalující vášeň, jakou nikdy předtím nepocítil a ani se ji neodvažuje pojmenovat. 

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše je až do poloviny prosince v negativní kvadratuře, a vám se nebude dařit ve finanční sféře, ani ve vztazích. Při nakupování dárků i běžných věcí se zaměřte na cenu a při seznamování…

Nejčtenější články

Doporučujeme